Silver Bay Hotel(Κοντόκαλι)
Δείτε την προσφορά
Villa Efterpi(Κοντόκαλι)
Δείτε την προσφορά
Corfu Anastasia(Κοντόκαλι)
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
  • Δωρεάν στάθμευση
Kontokali Bay Resort and Spa(Κοντόκαλι)
Villa Eftichia(Κοντόκαλι)
Kontokali Lake House(Κοντόκαλι)
  • Δωρεάν Ίντερνετ
Takis Family(Κοντόκαλι)
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή: Μάιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ο/η StavrosCorf, Owner του Stavros Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 31 Μαρτίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2016
Μετάφραση Google

Συμβουλή: Rooms that face the Gouvia Marina have the best views.
  • Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2016

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι σόλο
Ο/η StavrosCorf, Ιδιοκτήτης του Stavros Apartments, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Οκτωβρίου 2016