Εξαιρετικά!!

Μοναδική εμπειρία. Ήταν όλα φανταστικά, το σκάφος πεντακάθαρο, με πολλές ανέσεις. Ο οδηγός μας ο... διαβάστε περισσότερα

R3942XMelenak
Απόδραση στην Καραϊβική του Ιονίου

Η κριτική έγινε: 27 Απριλίου 2021
Penelopepok
Κέρκυρα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 27 Απριλίου 2021

Επιλέξαμε την εταιρία Gerekos speed boats για την εκδρομή μας στους Παξούς μετά από άριστες συστάσεις των φίλων μας. Υψηλός επαγγελματισμός και άψογη οργάνωση της ομάδας κάλυψαν την κάθε προσδοκία μας. Είδαμε απίθανα μέρη, μπήκαμε σε σπηλιές και απολαύσαμε την ευχάριστη παρέα του πολύ έμπειρου καπετάνιου Μπίλι, ο οποίος φρόντισε να νιώθουμε ασφάλεια, παρά το λίγο αφρισμένο καιρό στο γυρισμό. Χίλια μπράβο του, η βόλτα μαζί του ήταν πραγματική απόλαυση. Συνιστώ τα σκάφη και τις εκδρομές που κάνουν ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Penelopepok
Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2021

Μοναδικη εμπειρία .περασαμε υπεροχα . Συναρπαστικα τα τοπια . Το σκαφος ειχε πολλες ανεσεις ο καπετάνιος ηταν φανταστικος και ευδιάθετος μια εξαιρετική εμπειρια το συνιστω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, W7609OY_
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική εμπειρία .Στιγμές που γεμίζουν τα μάτια σου , την καρδιά και το μυαλό σου.
Το έμπειρο και οργανωμένο προσωπικό φρόντισε αυτό το ταξίδι να μείνει αξέχαστο για μας και κυρίως για τα παιδιά μας !
Ευχαριστούμε πολύ την ομάδα του Gerekos speed boats που ξεσηκώθηκε έτρεξε και οργάνωσε μέσα σε μισή ώρα το ταξίδι μας χωρίς να παραλείψει το παραμικρό !
Μπράβο σε όλους !

Ευχαριστούμε, Connector545903
Ο/η Markos G, Ιδιοκτήτης του Gerekos Speed Boats, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστουμε θερμα!
Ευχομαστε να μας ξαναπροτιμησετε και στα επομενα ταξιδια σας.

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020
Κριτική για: Full Package Cruise Corfu

Η απόλυτη ξενάγηση στο νησί της Κέρκυρας. Ο Μάρκος εμπνέει εμπιστοσύνη στους ταξιδιώτες. Είδαμε τις ωραιότερες παραλίες της Κέρκυρας και γνωρίσαμε το νησί απ' τη θάλασσα. Ήταν πανέμορφο!

Ευχαριστούμε, elenaadd
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2020
Κριτική για: Full Package Cruise Corfu

Εξαιρετική εμπειρία !!!
Επισκεφτηκαμε τους Παξους και Αντιπαξους.
Με καπετάνιο τον Μάρκο άριστο γνώστη της περιοχής περάσαμε τέλεια.
Μας ξεναγησε στις ομορφιές του νησιού και μαγευτηκαμε από τις σπηλιές και από τα κρυστάλλινα νερά.
Νιώθαμε ασφαλείς και ξέγνοιαστοι μιας και στο σκάφος υπήρχαν και μικρά παιδιά.
Τον συστήνουμε ανεπιφύλαχτα για ολοημερες εκδρομές .
Αν λατρεύεται την ταχύτητα και θέλετε να ανεβάσετε αδρεναλίνη δεν έχετε πάρα να του το πείτε.
Η εμπειρία σας θα είναι αξέχαστη !!!

Ευχαριστούμε, Ελένη Κ