TripAdvisor
Νέα Χρυσή Ακτή
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απιθανη θεα απο το μπαλκονι του δωματιου.. καθαρο και πολυ λειτουργηκο...το κοριτσι που μας εξυπηρετουσε ευδιαθετο και χαμογελαστο καθε μερα..ολο το προσωπικο ευχαριστο με αψογη εξυπηρετηση!!
Το καταλειμμα διαθετει και εστιατοριο με φανταστικη θεα και διαφορετικο φρεσκομαγειρεμμενο φαγητο καθε μερα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Voula C
Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2017

Απλά τέλειο, υπέροχη θέα, καταπληκτικό δωματιο, καθαρό, άνετο και λειτουργικό, εξερετικο φαγητο, προσεγμένος χώρος με κάθε λεπτομέρεια,φιλόξενος και εξυπηρετικος ο ιδιοκτήτης.Θα ξαναπάμε σίγουρα!!! Σε όλα 10!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, elenakotrotsiou
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2016

Η τοποθεσία είναι τέλεια. Μείναμε για μια-δυο νύχτες και ήταν ολα τέλεια. Θα μου άρεσε να είχα μείνει ακόμη περισσότερο, αλλά είμαστε σε ένα αυστηρό χρονοδιάγραμμα. Το δωματιο ήταν καθαρό, άνετο και καλά εξοπλισμένο. Η θάλασσα ήταν τέλεια για μια βουτιά στον κόλπο. Οι οικοδεσπότης μας ήταν πολύ φιλικός και εξυπηρετικός

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, spiros s
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2016

Τα λόγια είναι φτωχά για να περιγράψουν την μαγεία του ξενοδοχείου και τον εκπληκτικό επιχειρηματία κ, Μασούρα που εχει μετατρέψει τον χώρο σε ενα μοναδικό,ευχάριστο και πανέμορφο προορισμό.
το συστήνω ανεπιφύλακτα

Δέσποινα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, pepi789
Η κριτική έγινε: 1 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ή θέα δίπλα στη θάλασσα εξαιρετική!φαγαμε αστακομακαρονάδα και ψητά λαχανικά.άψογα όλα!σίγουρα θα ξαναρθουμε!η φιλοξενία κ η εξυπηρέτηση είναι ή καλύτερη στο νησί!μην παραλείψεις να επισκεφτείτε την παραλία ακριβώς μπροστά .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, alexandros t