TripAdvisor
Νέα Χρυσή Ακτή
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2016

Η τοποθεσία είναι τέλεια. Μείναμε για μια-δυο νύχτες και ήταν ολα τέλεια. Θα μου άρεσε να είχα μείνει ακόμη περισσότερο, αλλά είμαστε σε ένα αυστηρό χρονοδιάγραμμα. Το δωματιο ήταν καθαρό, άνετο και καλά εξοπλισμένο. Η θάλασσα ήταν τέλεια για μια βουτιά στον κόλπο. Οι οικοδεσπότης μας ήταν πολύ φιλικός και εξυπηρετικός

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, spiros s
Η κριτική έγινε: 21 Σεπτεμβρίου 2016

Τα λόγια είναι φτωχά για να περιγράψουν την μαγεία του ξενοδοχείου και τον εκπληκτικό επιχειρηματία κ, Μασούρα που εχει μετατρέψει τον χώρο σε ενα μοναδικό,ευχάριστο και πανέμορφο προορισμό.
το συστήνω ανεπιφύλακτα

Δέσποινα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, pepi789
Η κριτική έγινε: 1 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ή θέα δίπλα στη θάλασσα εξαιρετική!φαγαμε αστακομακαρονάδα και ψητά λαχανικά.άψογα όλα!σίγουρα θα ξαναρθουμε!η φιλοξενία κ η εξυπηρέτηση είναι ή καλύτερη στο νησί!μην παραλείψεις να επισκεφτείτε την παραλία ακριβώς μπροστά .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, alexandros t
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2015

Αγάπησα το μέρος από τη πρώτη στιγμή που το επισκέφτικα!!!Μαγική θέα που σε ηρεμεί και σε κάνει να φαντάζεσαι ότι είσαι σε ένα πλοίο στη μέση της θάλασσας!Εξαιρετικό και ποιοτικό φαγητό!Ελληνικές,ωραίες γεύσεις!Το μέρος είναι ιδανικό για όσους ψάχνουν για διακοπές που θα τους μείνουν αξέχαστες!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, ann0788
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα και Εξαιρετικό Φαγητό !!!!!!φιλική ατμόσφαιρα με ευχάριστο προσωπικό!!απο τις καλύτερες διακοπές μου στην Πάρο σίγουρα θα το ξανά επισκεφτούμε..το δωμάτιο μας είχε θέα στην Νέα χρυσή ακτή,μια υπεροχή παραλία που δοκιμάσαμε και windsurfing! !

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, κωνσταντίνα κ