“Πραγματική Κερκυραικη Κουζίνα”

Squirrel Restaurant
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη επιλογή για να δοκιμάσεις την Κερκυραικη Κουζίνα! Το καταστημα προσφερει σπιτικό φαγητό πολύ καλής ποιότητας σε σχετικά καλές τιμές.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, angel_gram

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2017

ένας ντόπιος μας έβγαλε στην συγκεκριμένη ταβέρνα. αν και την θυμάμαι με Ελληνικό όνομα.. όπως και να έχει, έχει εξαιρετικό φαγητό και προτείνεται από ανθρώπους που θέλουν να γευτούν ελληνικές γεύσεις σε καλές τιμές.. σε ωραίο περιβάλλον με πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. το έχω επισκεφτεί το καλοκαίρι του 2012.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, theodorosk945
Η κριτική γράφτηκε 21 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ήθελα καιρό να βάλω κριτική και δε έβρισκα ευκαιρία. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα, είναι πραγματικά υπέροχο. Ήρθαμε Ιούλιο από Κύπρο στη Κέρκυρα• έχω να πω πως το φαγητό ήταν νοστιμότατο, το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο. Θα ξαναρθούμε σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, 920rafaellav
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε τον Σκιουρο στις καλοκαιρινες μας διακοπες στην Κερκυρα..Με την εισοδο μας στο μαγαζι νιωσαμε τη φιλοξενια που απλωχερα προσφερει η οικογενειακη επιχειρηση!!Οι μυρωδιες μας επιβεβαιωναν τα θετικα σχολια που ακουσαμε απο τους κατοικους της περιοχης και καταληξαμε σε αυτο το μικρο και ζεστο χωρο.Μας περιποιηθηκαν και με το παραπανω.Σας προτινουμε το γευστικοτατο σοφριτο και τα ζουμερα ψητα της ωρας !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Konstantinos T
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό σπιτικό φαγητό πραγματική ελληνική φιλοξενία καλές τιμές και πολυ ωραία γλυκά!Αξίζει να το επισκεφθείτε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, kostas m

Squirrel Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά
Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά

Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα
Πέλεκας, Κέρκυρα

Squirrel Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!