“Εξαιρετικό ”
Κριτική για: Moby Dick

Moby Dick
Κουζίνες: Ιταλική
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί είναι ένα διαμάντι που μπορεί κάποιος να το βρει στον Υψο. Όσο μείναμε στην Κέρκυρα πήγαμε 2 φορές μιας και όλα ήταν υπέροχα. Καθαρό μαγαζί πάνω στο κύμα με τρομερή κουζίνα. Οι μερίδες είναι γενναίες και οι τιμές ανάλογες. Πάντως αξίζει να δώσετε κάτι παραπάνω και να φάτε σαν άνθρωποι. Επίσης η εξυπηρέτηση ήταν άψογη. Μπράβο σας.

Θάνος - Ρουλα 6/2019

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, thanosr92

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη κουζίνα για απαιτητικούς πελάτες !!! Απίθανοι θαλασσινοί μεζέδες !!! Μπροστά στη θάλασσα !!! Θα ξαναπάω σίγουρα !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Christina C
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία φαγητά με νορμάλ τιμές.. Λίγο να προσέξουν τον εξωτερικό χώρο από άποψη καθαριότητας κ εμφάνισης κ θα είναι τελειο

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, kostas k
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά το μπάνιο στην παραλία του ύψους ψάχναμε κάτι για φαγητό ήμασταν μια παρεα 7ατομον . Βρήκαμε το συγκεκριμένο μαγαζί γιατί μας άρεσε το περιβάλλον καθότι ξεχώριζε από τα τουριστικά του ύψους μαγαζιά ...
Το φαγητό είναι πολύ καλό με τα ζυμαρικά να περνούν τη πρώτη θέση .η πίτσα ήταν χειροποίητη και πολύ καλή επίσης η σαλάτες ήταν γρεσκοκομενες και νόστιμες .
Το σέρβις ευγενικό και πρόθυμο
Σίγουρα η πρώτη μας επιλογή στη περιοχή

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, antriggas
Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο,τι καλυτερο μπορει να φαει κανεις στην Κερκυρα, για μενα που ειμαι εξαιρετικά απαιτητική στο φαγητο εχω ενθουσιαστεί οπως επισης και απο το χωρο που βρισκεται το εστιατοριο!Αξιζει να το επισκεφθεί κανείς!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, skagia97

Moby Dick: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ύψος, Κέρκυρα

Ύψος, Κέρκυρα

Moby Dick: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!