Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχείο Αρητη με τοην σύζυγο μου και την κόρη μας την εβδομάδα μετά τον Δεκαπενταύγουστο . Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία με ωραία θέα και πολύ κοντά στην πόλη ! Το εξωτερικό του ξενοδοχείου φαίνεται ότι έχει ανακαινιστεί πρόσφατα καθώς και κάποιοι από τους κοινόχρηστους χώρους . Υπέροχη πισίνα πολύ βολική για οικογένειες το μόνο που πιστεύω χρειάζεται μια ανανέωση είναι τα δωμάτια . Άνετο και μεγάλο Πάρκιν πολύ βολικό
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό ! Κλείσαμε με πρωινό και βραδινό και μας εξυπηρέτησαν πολύ με το φαγητό της μικρής μας.

Ευχαριστούμε, Nikos K
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καλαίσθητες εγκαταστάσεις, εξαιρετικό προσωπικό, η πισίνα θα μπορούσε να είναι μεγαλύτερη για το μέγεθος του ξενοδοχείου. Το πάρκινγκ είναι σε κάκιστη κατάσταση, με χώμα και χαλίκι, και σίγουρα κάποια θεματακια καθαριότητας σε κοινόχρηστους χώρους. Τα δωμάτια σταθερά καθαρά με καθαρές πετσέτες και σεντόνια

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, _billystr
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο στο κανόνι , το καλύτερο είναι η πισίνα του .
Το δωμάτιο οκ , με μεγάλο μπάνιο ωστόσο είχα κλείσει δίκλινο με διπλό κρεβάτι (όχι δυο μόνα ) κ βρήκα 2 μόνα. Ζητήσαμε να μας βάλουν διπλό στρώμα όμως μας είπαν δεν έχουν διπλα !!!!!!!!!!!!!
Κ περάσαμε 4 μέρες των διακοπών μας σε χωριστά κρεβάτια .
Το πρωινό ωραίο και οι χώροι του ξενοδοχείου πολύ ωραία διακοσμημένοι

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προσοχή , τα στάνταρ δίκλινα είναι 2 μόνα κρεβάτια
1  Ευχαριστούμε, ksiale
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2021

Όχι ιδιαίτερα καθαρό! Στην τραπεζαρία δεν τηρούνταν όπως έπρεπε τα μέτρα προφύλαξης του covid ! Το all inclusive ήταν ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟ!!!!!!! Μάλλον ή για χαζούς μας περνάνε ή για νηστικούς που ποτέ μας δεν έχουμε φάει κάτι καλό! Στην πισίνα το μεσημέρι γίνονταν χαμός από τα πιτσιρίκια δεν υπήρχε καθόλου ησυχία! Ούτε για δύο αστέρια δεν κάνει όχι για 4 στερο όπως θέλει να λέγεται! Η μπόρα μέσα από την αποχέτευση μας τρέλανε! Σίγουρα θα ξαναπάω Κέρκυρα αλλά με τίποτε ξανά στο ariti grand total

Ευχαριστούμε, roulazax25
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο σε μια επίσης πολύ όμορφη τοποθεσία. Το δωμάτιο είχε πολύ ωραία θέα και ήταν αρκετά περιποιημένο. Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Το πρωινό ήταν αρκετά ικανοποιητικό. Καλή σχέση ποιότητας-τιμής.

1  Ευχαριστούμε, X1861MW_
Ο/η Ariti Hotel Corfu, General Manager του Ariti Grand Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ μας πελάτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια. Παρόλο που διανύουμε μία περίοδο ιδιαίτερα δύσκολη, η διεύθυνση και το προσωπικό του ξενοδοχείου μας έχει ως κύριο μέλημά του τόσο τη διασφάλιση της υγείας όλων των πελατών μας όσο και να προσφέρει άνετη και ευχάριστη διαμονή. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που αναχωρήσατε από το Ξενοδοχείο μας με τις καλύτερες εντυπώσεις και ευελπιστούμε να σας έχουμε σύντομα κοντά μας.

Η Διεύθυνση του Ξενοδοχείου Ariti Grand Hotle