Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν τέλεια! Ανέσεις, παροχές, εξυπηρέτηση, εξαιρετικό προσωπικό! Πολύ καλός ο κ. Λαέρτης στο Kukutsi Sushi Bar και η κ. Κατερίνα (υπεύθυνη δημοσίων σχέσεων) πανταχού παρούσα καθώς ο κ. Διευθυντής του ξενοδοχείου! Υπέροχα τα δωμάτια με πανέμορφη θέα και εξαιρετικές οι εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου!
Δημήτριος Χ. Τράγκας
Δικαστής - Αρεοπαγίτης
Αθήνα

1  Ευχαριστούμε, Dimitrios T
Ο/η Corfu Holiday Palace, Ιδιοκτήτης του Corfu Holiday Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ κύριε Dimitrios T,

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως διαβάζοντας για τη θετική εμπειρία διακοπών που είχατε κατά τη διαμονή σας μαζί μας. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ο κ. Χάρης στο εστιατόριο του πρωινού καταπληκτικός! Η απόλυτη εξυπηρέτηση! Αεικίνητος, σβέλτος, έτοιμος να αντιδράσει σε κάθε αίτημα! Σου έδινε πάντα την αίσθηση ότι ήξερε από πριν τι θα του ζητούσες! Υποδειγματικός, οργανωτικός, ευγενέστατος!!!

1  Ευχαριστούμε, Roam37623592896
Ο/η Corfu Holiday Palace, Ιδιοκτήτης του Corfu Holiday Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ Roam37623592896,

Σας ευχαριστούμε ιδιαιτέρως για τα θετικά σας σχόλια. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε 4 βραδια στο Corfu Holiday Palace. Ενα καταπληκτικο ξενοδοχειο και με ωραια θεα την θαλασσα και ενα πολυ καθαρο και ανετο δωματιο. Το πρωινο ηταν παρα πολυ πλουσιο οπως και το βραδινο καθως ειχε εναλλαγες στα πιατα του μπουφε καθε μερα! Το προσωπικο ηταν πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο. Ευχαριστούμε τον κυριο Χαρη στο εστιατοριο για την ευγενικη του εξυπηρετηση.

1  Ευχαριστούμε, anna a
Ο/η Corfu Holiday Palace, Ιδιοκτήτης του Corfu Holiday Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2021

Αγαπητή anna a,

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως διαβάζοντας πως είχατε μια ευχάριστη εμπειρία διακοπών μένοντας μαζί μας. Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα θετικά σας σχόλια. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα 3 βράδια στα πλαίσια συνεδρίου σε δίκλινο δωμάτιο .Το πρωινό ήταν αρκετά καλό αλλά το βραδινό ήταν μέτριο .Η τοποθεσία είναι καλή και το δωμάτιο καθαρό .Όταν μπήκαμε στο δωμάτιο μύριζε σαν κάτι να καίγεται και μετά από λίγη ώρα καταλάβαμε ότι ήταν η τηλεόραση που έβγαζε καπνούς .Βέβαια μέσα σε λιγότερο από μισή ώρα ,ήρθαν και μας την άλλαξαν .Στο πρωινό είχα αφήσει το κλειδί του δωματίου ,ένα ποτήρι νερό και χυμό και παρόλα αυτά μας τα πέταξαν και βρήκαμε να κάθονται ένα αγενέστατο παχύσαρκο ζευγάρι που μας κοιτούσε με αναισθησία και ύφος αγελάδας .Εγώ εκνευρίστηκα αρκετά με τους σερβιτόρους αλλά ίσως να έφταιγε το αγενέστατο ζευγάρι .Την καλή βαθμολογία την δίνω γιατί με μας αποζημίωσαν με ένα ωραίο κρασί και φρούτα στο δωμάτιο .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, MariaKapageridou
Ο/η Corfu Holiday Palace, Ιδιοκτήτης του Corfu Holiday Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2021

Αγαπητή MariaKapageridou,

Σας ευχαριστούμε πολύ που μοιραστήκατε την εμπειρία σας κατά τη διαμονή σας μαζί μας με τους αναγνώστες του Trip Advisor. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δεύτερη φορά στην Κέρκυρα, δεύτερη διαμονή στο εν λόγω ξενοδοχείο! Πολύ ωραία τοποθεσία, μέσα στο πράσινο! Το προσωπικό απαρτίζεται από επαγγελματίες, με όρεξη για δουλειά, χαμόγελο και πολύ ευγένεια! Από την υποδοχή στην reception, τα παιδιά στα εστιατόρια (ευχαριστούμε Χαρη για την άψογη εξυπηρέτηση) μέχρι και τα άτομα στο housekeeping, ΟΛΟΙ ήταν υπέροχοι.

Πολλά συγχαρητήρια, να κρατήσετε αυτή την ομάδα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, LeonidasGreece23
Ο/η Corfu Holiday Palace, Γενικός Διευθυντής του Corfu Holiday Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ LeonidasGreece23,

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως διαβάζοντας για την ευχάριστη εμπειρία διακοπών που είχατε μένοντας μαζί μας. Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τα καλά σας λόγια σχετικά με το προσωπικό και το ξενοδοχείο μας και θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η ομάδα του Corfu Holiday Palace