Agoda.com
travelup.com
Hotels.com115 $
FindHotel121 $
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο χώρος σε φανταστική τοποθεσία, με υπέροχη θέα από παντού. Είναι μέσα στο πράσινο με υπέροχους κήπους για να χαλαρώσεις, μεγάλη και άνετη πισίνα και καθαρή παραλία. Ευγενικό, πρόσχαρο και πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Άνετο και καθαρό δωμάτιο με όλες τις ανέσεις, πολύ καλό πλούσιο πρωινό και πληθώρα επιλογών για το βραδινό με καταπληκτικό sushi bar. Περάσαμε τέλεια 5 μέρες απόλυτης χαλάρωσης!!! σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά.

Ευχαριστούμε, Νίκος Χ
Ο/η Corfu Holiday Palace, Γενικός Διευθυντής του Corfu Holiday Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ Νίκο Χ,

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως διαβάζοντας πως είχατε μια ευχάριστη εμπειρία διακοπών στο ξενοδοχείο μας και ακόμα περισσότερο που διαθέσατε τον χρόνο να τη μοιραστείτε με τους αναγνώστες του Trip Advisor. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας σχόλια. Να είστε βέβαιος πως θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον!

Η ομάδα του Corfu Holiday Palace

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ευγενικό Και εξυπηρετικο προσωπικό..ειδικα στα πρωινά και στο μπάρ της πισίνας.. Το φαγητό εξαίσιο!!
Ιδιαίτερη εντύπωση μας έκανε η Καλια στο σέρβις τής πισίνας,πολύ ευγενική, όπως το ίδιο και ο Νίκος στο μπάρ.
Όπως επίσης ξεκινάς το πρωινό σου με χαρούμενα και ευγενικά ατομα,μέσα από την πρώτη μας επαφή δείχνουν πάρα πολύ πρόθυμα να σε εξυπηρετήσουν,το οποίο παρατηρήθηκε στην κοπέλα της υποδοχής εστιατορίου, την Μαγκυ!!

Ευχαριστούμε, 970magdat

Αγαπητέ 970magdat,

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μαθαίνουμε για την ευχάριστη εμπειρία σας κατά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα στο κοντινό μέλλον.

Η ομάδα του Corfu Holiday Palace

Η κριτική έγινε: 28 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το CORFU HOLIDAY PALACE ειναι ενα 5αστερο ξενοδοχειο στην ξεχωριστης ομορφιας Κερκυρα! Μαγικο σημειο τοποθεσιας (Κανονι), φανταστικη βλαστηση, πανεμορφη πισινα, υπεροχα Bangalows, κ.α. Σου δινει αυτοματα την αισθηση της πολυτελους διαμονης! Το εχουμε επισκεφθει αρκετες φορες. Αυτην την φορα ομως μας περιμενε μια εκπληξη με την ιδιοτητα της Guests Relations. Η καταπληκτικη "Κατερινα" στην υποδοχη! Μια απεριγραπτα ευγενικη, φιλικη και προθυμη κοπελα. Ηταν συνεχεια με ενα τεραστιο χαμογελο και η αληθεια ειναι οτι μας εξυπηρετησε αρκετες φορες που χρειαστηκαμε βοηθεια, αφηνοντας μας ακομη καλυτερη εντυπωση για το ξενοδοχειο. Μπραβο στο CORFU HOLIDAY PALACE, για την επιλογη του!

Ευχαριστούμε, mk5111982

Αγαπητέ mk5111982,

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που διαβάζουμε ότι είχατε μια θετική εμπειρία διακοπών κατά την παραμονή σας στο Corfu Holiday Palace και ακόμη περισσότερο, που αφιερώσατε χρόνο για να τη μοιραστείτε με τους αναγνώστες του TripAdvisor. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα θετικά σας λόγια και ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2021

Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό και παρά πολύ εξυπηρετικό. Πολύ καλό φαγητό. Μεγάλη ποικιλία και ποιότητα. Κάποιες εγκαταστάσεις είναι παλιές και δεν ανταποκρίνονται στις σύγχρονες απαιτήσεις και σε ξενοδοχείο 5 αστέρων. Καλή σχέση ποιότητας τιμής .

Ευχαριστούμε, vasilisv642
Ο/η Corfu Holiday Palace, Γενικός Διευθυντής του Corfu Holiday Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ vasilisv642,

Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια όμορφη εμπειρία στο ξενοδοχείο μας, καθώς και που διαθέσατε το χρόνο να τη μοιραστείτε με τους αναγνώστες του Trip Advisor. Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο. Με ανανεωμένες, ανακαινισμένες εγκαταστάσεις και φρέσκια ματιά. Ένα εκπληκτικό μέρος σε μια υπέροχη τοποθεσία. Αψογη φιλοξενία, εξυπηρετικό προσωπικό πλήρως συμμορφωμένοι όλοι με τα υγειονομικά πρωτόκολλα. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Adventure64098317584
Ο/η Corfu Holiday Palace, Γενικός Διευθυντής του Corfu Holiday Palace, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ Adventure64098317584,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μαθαίνουμε για την ευχάριστη εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας, καθώς και που τη μοιραστήκατε με τους αναγνώστες του Trip Advisor. Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε στο άμεσο μέλλον.