Tripadvisor
Κανόνι
Αναζήτηση

Καλό ξενοδοχείο, πολύ φιλικό και εξυπηρετικο προσωπικό μας βοήθησαν σε ότι χρειαζόμασταν, το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και ζεστό, το πρωινό είχε μεγάλη ποικιλία, 3 λεπτά με το αμάξι από τη πόλη της Κέρκυρας,
Θα το ξανά επισκεφτώ.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, U3759PVjohnp
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκευτηκαμε το ξενοδοχειο την περασμενη εβδομαδα το ξενοδοχειο ήταν πεντακάθαρο το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και μας βοήθησε με ότι χρειαζόμασταν το πρωινό ήταν πλούσιο με πολλές επιλογές θα ξαναέρθουμε σίγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, nikol_lefth
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπάρχει πολύ καλή εξυπηρέτηση ωραίο περιβάλλον σε ωραία τοποθεσία και ο μπάρμπαν John είναι πάντα γελαστός και πρόθυμος να σε βοηθήσει. Υπάρχει μια μεγάλη και καθαρή πισίνα η οποία είναι στον ωραίο πράσινο κήπο του ξενοδοχείου. Από τα δωμάτια βλέπεις την υπέροχη θέα η οποία είναι προς την πίσινα και προς το κανόνι που βλέπεις την Παναγία τον Βλαχερνών!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, chrisostomos K
Ο/η GuestRelationsCNic, Guest Relations Manager του CNic Hellinis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2019
Μετάφραση Google

Dear Cris, thank you very much for your kind words and rating! We are really appreciating your review. Hopefully we will see you again here with us on Corfu island. Best wishes from the whole team of CNic Hellinis Hotel.

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Πολύ ευγενικό προσωπικό φιλικό και με διάθεση να σε εξυπηρέτησει
Το ξενοδοχείο όμως θέλει επειγόντως ανάκαινηση. Βρώμικα μπάνια με 2 δάχτυλα άλατα οι μπαταρίες σε ντουζιερα και νιπτήρα απλά σιχαινεσαι να τις ακουμπήσεις βλέποντας αυτό το θέαμα.το προσωπικό καθαριότητας καθημερινά έμπαινε στο δωμάτιο κάνοντας όμως πασαλιματα Γιατί αυτό το μπάνιο χρειάζεται βαθύ καθάρισμα η ακόμα καλύτερα ξήλωμα.στο μπαλονάκι 2 σκουριασμένες καρέκλες. Γενικά το πρόβλημα δεν ηταν το ότι ήταν παλιό αλλά δεν ήταν περιποιημένο η βρωμιά αυτή είναι σίγουρα χρόνων και τώρα όσο και Να γίνονται προσπάθειες η εικόνα δεν αλλάζει.ειλικρινα το χειρότερο μπανιο που εχω δει στην ζωη μου.και ξανα λεω δεν μιλάω για πολυτέλεια αλλα για απλή καθαριότητα.!!
Ιδιωτικό parking σημαινει 10 θέσεις για 4οροφο ξενοδοχείο με 20 δωμάτια ο κάθε όροφος οποίος προλάβει δηλαδή οι υπόλοιπο έβαζαν τα αμάξια τους στον δρόμο.
Ηχομόνωση υπό του μηδενός ακους από δίπλα από πάνω από Παντού βήματα ομιλίες το καζανάκι πραγματα να πέφτουν...Και το κερασάκι στην τούρτα ότι δεν άξιζε τα λεφτά που δώσαμε ακόμη και αν ήταν high season δεν άξιζε ούτε τα μισά.
Σκέτη απογοήτευση

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Minaki29
Ο/η GuestRelationsCNic, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CNic Hellinis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2019

Αγαπητή/ε πελάτη, αρχικά σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε ένα σχόλιο για το ξενοδοχείο CNic Hellinis. Οι απόψεις σας και τα σχόλια σας είναι πολύ σημαντικά για εμάς καθώς μας βοηθάτε να βελτιώνουμε τις υπηρεσίες μας. Ωστόσο βλέποντας το σχόλιο σας βλέπουμε μόνο την αρνητική πλευρά των διακοπών σας μαζί μας. Ξεκινώντας λοιπόν με τη καθαριότητα, διαβάζοντας το σχόλιο σας μένουμε έκπληκτοι καθώς λαμβάνουμε πολύ καλές κριτικές για το προσωπικό της καθαριότητας. Ακόμα το παρκινγκ που διαθέτει το ξενοδοχείο είναι για 17 αμάξια εξυπηρετώντας ένα μεγάλο ποσοστό του ξενοδοχείου εντός της πόλεως και δεν είναι επί πληρωμή, πράγμα που σημαίνει πως δεν είναι διαθέσιμο μαζί με τη κράτηση σας αλλά προσφέρεται σα ξεχωριστή υπηρεσία από το ξενοδοχείο μας. Τέλος θα ήθελα να σας αναφέρω πως η τιμή του ξενοδοχείου είναι ισάξια της τιμής που διατίθεται σε όλο το νησί, σε ξενοδοχεία αντίστοιχης κατηγορίας αλλά και αντίστοιχη περίοδο. Παρόλα αυτά σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για το σχόλιο σας, λαμβάνοντας υπόψη ότι μας έχετε γράψει ευελπιστούμε σε καλύτερες υπηρεσίες και θα κάνουμε ότι μπορούμε ώστε να βελτιωθούμε. Τέλος μην διστάσετε να μας στείλετε ένα προσωπικό e-mail στο customerservice@cnichotels.com εάν χρειαστείτε οτιδήποτε.

Η κριτική έγινε: 29 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε 2 οικογενειες για Πασχα με οργανωμενο γκρουπ και ηταν ολα πολυ καλα.
Πολυ ωραιο φαγητο, ιδιως τα 2 εορταστικα γευματα, και υπηρχε γιορτουλα το Πασχα. Επισης πολυ καθαρο ξενοδοχειο και παρα πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο το προσωπικο. Μας ικανοποιουσαν καθε αναγκη.
Τα δωματια, αν και μικρα, λειτουργικα. Wifi τελειο. Το καλοκαιρι η εγκυτητα με το αεροδρόμιο μπορει να δημιουργει θορυβο.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, kostas1978
Ο/η GuestRelationsCNic, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του CNic Hellinis Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Μαΐου 2019
Μετάφραση Google

Dear Kostas thank you very much for your review. Your opinion and comments are very important for us, because they enable us to optimize the quality and standards of our services. Best wishes from the whole team of CNic Hellinis Hotel! Hopefully we will see you again here with us in Corfu.