Coriva Beach Hotel(Κουτσουνάρι)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 44% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 44% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 300 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Aroma Creta Hotel Apartments & Spa(Κουτσουνάρι)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 35% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 35% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 184 $/διανυκτέρευση.

Creta Suites(Κουτσουνάρι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Πισίνα
Sunshine Crete Village(Κουτσουνάρι)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Kakkos Beach Hotel - Adults Only(Κουτσουνάρι)
Sunshine Crete Beach(Κουτσουνάρι)
Camping Koutsounari(Κουτσουνάρι)
TripAdvisor
  • Παραλιακό
Η κριτική γράφτηκε 3 Νοεμβρίου 2016

Πήγαμε για ένα γάμο μιας φίλης, πρώτη φορά στην Κρήτη. Η τοποθεσία που βρίσκεται το ξενοδοχείο υπέροχη, το ξενοδοχείο καθαρό με ευγενέστατο προσωπικό. Ο μπουφές ήταν ικανοποιητικός όσο αφορά την ποικιλία και τις γεύσεις. Το μόνο μας θέμα ήταν ότι το wifi δεν έπιανε παντού. Θα ξαναέρθουμε οπωςδήποτε!

Συμβουλή: Οπωςδήποτε θέα θάλασσα
  • Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, NikolasM80
Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2016

Βρέθηκα στην Κρήτη για επαγγελματικό ταξίδι και ένας φίλος κρητικός μου πρότεινε το ξενοδοχείο. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος απο την ευγένεια, το περιβάλλον, την τοποθεσία και το φαγητό. Το δωμάτιο ήταν καθαρό, το φαγητό είχε μεγάλη ποικιλία και η πισίνα αντάξια των προσδοκιών μου. Μόνο αρνητικό ήταν ότι το wi fi δεν έπιανε σε κάποια σημεία. Θα ξαναμείνω για διακοπές την επόμενη φορά.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Αργύρης Μ
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2016

Μείναμε για πέντε βράδια, all inclusive στις αρχές Σεπτέμβρη. Το προσωπικό ευγενικό. Το φαγητό από μέτριο έως αδιάφορο γευστικά, η ποικιλία οριακά επαρκής, η ποιότητα των αλκοολούχων ποτών αρκετά χαμηλή (η μπύρα και το κρασί απλά δεν πίνονται). Φρούτα, γλυκά, χυμοί και παγωτά χαμηλότατης ποιότητας. Επιπλέον, ουσιαστικά απουσίαζε οποιοδήποτε δείγμα κρητικής κουζίνας. Επίσης, θεωρώ ότι είναι τραγικό στην Ελλάδα να σου χρεώνουν extra στο πρωινό τον φυσικό χυμό πορτοκάλι. Αστείο στο stand των ζυμαρικών να μην υπάρχει τριμμένο τυρί... Η υπηρεσία καθαριότητας του δωματίου ήταν επαρκής. Όμως είναι απαράδεκτο να σου αλλάζουν τις πετσέτες θαλάσσης-πισίνας κάθε τρεις ημέρες. Η αισθητική των δωματίων αδιάφορη έως κακή, έπιπλα παλιά, υφάσματα επίπλωσης και κουρτίνες λερωμένα και κάποια δωμάτια στις βεράντες είχαν πλαστικές καρέκλες τύπου "πανηγυριού". Οι κουρτίνες δεν παρείχαν επαρκή συσκότιση, επηρεάζοντας την ποιότητα ύπνου. Κάποιες ξαπλώστρες στο χώρο της πισίνας ήταν σπασμένες, ενώ οι ξαπλώστρες στην παραλία δεν επαρκούσαν. Wifi μόνο στο χώρο του lobby και της πισίνας.Τα μόνα θετικά στοιχεία: η άμεση πρόσβαση σε μια καλή παραλία, η σχετικά καλή ηχομόνωση, οι normal τιμές στο mini market και οι κήποι. Συνολικά, δεν δικαιολογεί ούτε τον χαρακτηρισμό των 4 αστέρων ούτε το κόστος διαμονής.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
4  Ευχαριστούμε, Christina K
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2016

Η τοποθεσία πολύ όμορφη - η παραλία υπέροχη και μπροστά στο ξενοδοχείο! Η ύπαρξη δύο πισίνων εντός του ξενοδοχείου επίσης μας έδωσε την εναλλακτική για το καθημερινό μας μπάνιο! Το ξενοδοχείο παλιό αλλά τα δωμάτια μέσα στα λουλούδια και παρόλη τη high season υπήρχε ησυχία και όμορφη ατμόσφαιρα. Μείναμε ευχαριστημένοι με το φαγητό και το service ήταν ικανοποιητικό. Σίγουρα θα ξαναπάμε..ξεκουραστήκαμε και περάσαμε όμορφα! Μας προσέφερε όλες τις ανέσεις, διασκέδαση και όμορφες στιγμές! Το προτείνουμε..!

• Διαμονή: Ιούλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, grapsiti
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε σε αυτο το ο θεος να το κανει 4 στερο ξενοδοχειο (πιο πολυ θύμιζε rooms to let!!) φετος τον Αύγουστο και ειναι μια εμπειρία που θελω να ξεχάσω!Δεν ξερω τι να πρωτοπώ...Αρχικά δεν εχουν εναν άνθρωπο να σε βοηθήσει με τις βαλίτσες και ξεχάστε τις βαλίτσες, δεν στέλνουν καν καποιον να σε πάει μεχρι το δωματιο!Σου δίνουν ενα χάρτη για μα βρεις το δωματιο μόνος σου!Αυτη ηταν η πρώτη αρνητική εντύπωση....Αλλα δεν συγκρίνεται με το σοκ που πάθαμε όταν αντικρίσαμε το δωματιο!!Ενα αίσχος!Ειχαμε κλείσει bungalow με sea view 150€ παρακαλω την βραδια με Φουλ inclusive φαγητο...Το δωματιο ηταν μια τρώγλη κυριολεκτικά!Ηταν Βρωμικο, με βρώμικα σεντόνια, σκισμένες πετσετες, απαράδεκτα κρεβάτια και παντού μυρμήγκια και αράχνες!Οταν απευθυνθήκαμε στον διευθυντή του ξενοδοχείου ηταν ευγενικός αλλα παρολαυτα δεν μας άλλαξε δωματιο παρα μονο ήθελε να μας κανει δώρο κατι μασαζ...Μετα απο αυτην την εμπειρία δεν εμπιστευόσασταν να φάμε ούτε πρωινό εκει μεσα!!Θα ανεβάσω και φωτογραφίες απο το δωματιο για να δείτε και μόνοι σας!

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Paulina F