Coriva Beach Hotel(Κουτσουνάρι)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 44% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 44% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 300 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Aroma Creta Hotel Apartments & Spa(Κουτσουνάρι)
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε κατά τη διαμονή σας
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 35% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 35% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 184 $/διανυκτέρευση.

Creta Suites(Κουτσουνάρι)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Πισίνα
Sunshine Crete Village(Κουτσουνάρι)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Kakkos Beach Hotel - Adults Only(Κουτσουνάρι)
Sunshine Crete Beach(Κουτσουνάρι)
  • Παραλιακό
Avra Palm(Κουτσουνάρι)
  • Παραλιακό
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2015

Κλείσαμε το εν λόγω ξενοδοχείο για την πρώτη νύχτα του γάμου μας και όπως αποδείχθηκε ήταν μεγάλο λάθος! Είχαμε κλείσει ένα "γαμήλιο" sea front αλλά όταν πήγαμε εκεί διαπιστώσαμε με μεγάλη απογοήτευση ότι μας είχαν βάλει σε ένα τρισάθλιο τρίκλινο της κακιάς ώρας! Τρίκλινο για ζευγάρι που μόλις παντρεύτηκε !!!! Μύριζε ΜΟΥΧΛΑ, οι τοίχοι του ήταν περιμετρικά μαύροι από την μούχλα, η διακόσμηση ήταν από το 1821 και η φοβερή θέα θάλασσα προφανώς δεν υπήρχε. Αντί για θέα θάλασσα λοιπόν υπήρχαν κάτι παλιές πλαστικές καρέκλες!! Μετά από άμεση επικοινωνία με τον υπεύθυνο και με την απειλή της καταγγελίας στον ΕΟΤ αλλά και το επιχείρημα ότι εξαπατηθήκαμε και ότι το δωμάτιο δεν είχε καμία σχέση με αυτό που έχουν στις φωτογραφίες μας άλλαξαν δωμάτιο! Καλύτερο (και σκηνή σε camping θα ήταν καλύτερη από εκείνο το δωμάτιο) δεν είχε θέα φυσικά αφού ήταν ισόγειο αλλά δεν είχε μούχλα και δεν μύριζε μούχλα, η διακόσμηση είχε έναν πιο σύγχρονο χαρακτήρα, ήταν δίκλινο και σε αυτό το σημείο θα παραβλέψω και το κατσαριδάκι στο μπάνιο, γιατί μπορεί να συμβεί και στα καλύτερα ξενοδοχεία! Το θέμα είναι ότι το κλείσαμε για κάτι καλό σε τεσσάρων αστέρων ξενοδοχείο και την πατήσαμε. Είναι επίσης πολύ άσχημο να σου χαλάνε την διάθεση την ημέρα του γάμου σου! Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι μας προσέφεραν μια τούρτα, ένα κρασί και φρούτα αλλά μετά στην αλλαγή του δωματίου υπήρχε μόνο το κρασί!!!! Γενικά δεν θα το συνιστούσα σε κανέναν, αν είναι να πρέπει να τσακωθείς για να μείνεις σε ένα αξιοπρεπές δωμάτιο... δεν έχει νόημα.

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Zeta K
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2015

πολυ καλο συγκροτημα στη θαλασσα με πολυ ωραια παραλια. εξαιρετικα δωματια και πολυ καλο προσωπικο. το φαγητο σε γενικες γραμμες θα το χαρακτηριζα καλο. μεγαλη πισινα.οι εξωτερικοι χωροι ειναι πολυ περιποιημενοι και καθαροι. το αρνητικο ειναι οτι το ξενοδοχειο δεν διαθετει ιντερνετ

Συμβουλή: τα δωματια που ειναι κοντα στη θαλασσα ειναι πολυ ωραια
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΑΝΤΙΓΟΝΗ Μ
Ο/η GiannoulisHotels, Διευθυντής του Almyra Hotel Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Σεπτεμβρίου 2015

Αγαπητοί καλεσμένοι μας,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την διαμονή σας στο Almyra Hotel & Village.
Τα θετικά σας σχόλια μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε να προσφέρουμε ποιοτικές υπηρεσίες με επίκεντρο τους πελάτες μας.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στο ξενοδοχείο υπάρχει ασύρματο internet απλά δεν καλύπτει τα δωμάτια παρά μόνο την κεντρική εγκατάσταση του ξενοδοχείου.

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι παλιό. Τα δωμάτια δεν ειναι τιποτα ιδιαίτερο. Το πρώτο δωμάτιο που πήγαμε ηταν καλύτερο με ωραίο τεραστιο κρεββάτι και καλή διακόσμηση. Ειχε ομως μυρμήγκια. Μας άλλαξαν δωμάτιο και μας πηγαν σε ενα πολύ κατώτερο του πρώτου. Δυο μονα κρεβάτια ενωμένα. Αυτο ειχαν τοτε την δυνατότητα. Μαθαμε βέβαια πως γενικά εχει πρόβλημα η περιοχη με μυρμήγκια. Οι ανθρωποι ομως εκαναν τα πάντα για να μας αποζημιωσουν. Ο ίδιος ο διευθυντής φρόντισε ωστε να μας προσφερουν δωρεαν δείπνο. Αλλα πέρα αυτού, ολοι πολύ ευγενικοί, το φαγητο καταπληκτικό, το παληκαρι που εφτιαχνε ομελέτες, δεξιοτέχνης. Μου άρεσε η μεγαλη πισίνα, η καταπληκτικη παραλία και τα χαμόγελα απο ολους. Ειναι μεγαλη υπόθεση αυτο που έκαναν. Μια αρχικη κακη εντύπωση μετατράπηκε σε μια υπέροχη φιλοξενία απο ανθρωπους χαμογελαστους , ζεστούς. Θα ξαναπάμε. Μπραβο τους.

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, ΠΕΤΡΟΣ Θ
Ο/η GiannoulisHotels, Διευθυντής του Almyra Hotel Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Σεπτεμβρίου 2015

Αγαπητέ Επισκέπτη

Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση σας στο κατάλυμα μας.
Στόχος και σκοπός του συνόλου του προσωπικού του Almyra Hotel & Village είναι η ικανοποίηση των επισκεπτών μας. Είναι ουσιώδης για εμάς, κατά τη διαμονή σας, η άμεση αντίδραση σε οποιοδήποτε πρόβλημα και η αντιμετώπιση του.
Ακόμη μια φορά σας ευχαριστούμε για τα σχόλια σας και ελπίζουμε να μας δώσετε τη δυνατότητα να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο σύντομο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2015

Ξενοδοχείο δίπλα στη θάλασσα, σε μια από τις καλύτερες παραλίες, δωμάτιο εξαιρετικό, πισίνες, μπαρ, σπα. Το προσωπικό και ο δντης κ. Μανώλης ευγενέστατοι και εξυπηρετικοί. Μία θαυμάσια εμπειρία, το συστήνω ανεπιφύλακτα. Να μην ξεχάσω την κουζίνα του και το σεφ. Δέκα μέρες καλοκαιρινής ξενοιασιάς και χαλάρωσης. Θανάσης, Αθήνα.

Συμβουλή: Τα apartments δίπλα στη θάλασσα εξαιρετικά.
  • Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, athanasios s

Αγαπητέ Επισκέπτη

Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση σας στο κατάλυμα μας και για τα ευγενικά σας λόγια που μας βοηθούν, στη προσπάθεια μας, να παρέχουμε το δυνατό καλύτερες υπηρεσίες στους επισκέπτες μας.

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2015

είχα επισκεφτεί το ξενοδοχείο Almyra στο κουτσουνάρι ιεράπετρας στο νομό λασηθίου μαζί με το συντροφό μου τον ιούλιο!!είχαμε μείνει 4 βράδια και ήταν όλα φανταστηκά!!άψογος χώρος πολύ καθαρά και μεγάλα δωμάτια!!η πισίνα πολύ καθαρή και μεγάλη σε έναν πολύ όμορφο χώρο μ εόλες τις απαραίτητες προδιαγραφές!!!οι εργαζόμενοι πολύ ευγενικοί με καλούς τρόπους πρόθυμοι να σε βοηθήσουν με χαρά σε ότι χρειαστείς!!! είναι ένα ξενοδοχείο που θα ξανά επισκεφτούμε σίγουρα πολλές φορές ακόμα!! σας πρετείνω να είναι αυτή η πρώτη σας επιλογή για τις δικοπές σας!!

Συμβουλή: δωμάτια με θέα στην θάλασσα
  • Διαμονή: Ιούλιος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, κατερινα Λ