“Γρήγορη εξυπηρέτηση με ευγενική συμπεριφορά προσωπικού !”
Κριτική για: Στη Σέσουλα Souvlaki Bar

Στη Σέσουλα Souvlaki Bar
Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2021

Η παραγγελία μας έγινε τηλεφωνικά, η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε ήταν πολύ ευγενική και συνεργάσιμη. Η παραγγελία μας ήρθε στον χώρο μας σε μικρό χρονικό διάστημα και τα φαγητά ήταν ακόμη ζεστά και πολύ νόστιμα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, _L4108LY

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2021

Από τα καλύτερα μαγαζιά για φαγητό στη Κέρκυρα. Ευχάριστο κλήμα , ευγενέστατο προσωπικό και πάνω από όλα πεντανόστιμο και προσεγμένο φαγητό ! Το συστήνω ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2020
Ευχαριστούμε, V4729SHirenek
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2021

Πραγματικά λυπάμαι για τη συμπεριφορά σας. Η ειρωνεία και οι εκφράσεις στον πελάτη όπως να πας να μιλήσεις έτσι στο πατέρα σου και στη μάνα σου, δεν αρμόζουν σε ένα πολιτισμένο κόσμο.
Το φαγητό έρχεται σε δεύτερη μοιρα.
Πραγματικά μείνετε μακριά.
Απαράδεκτη συμπεριφορά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
1  Ευχαριστούμε, ericmU2580NJ
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η παραγγελία ήταν ξεκάθαρη, μια μπριζόλα μέτρια προς ωμή και 2 σουβλάκια χοιρινά,τα σουβλάκια ήρθαν καμμένα και η μπριζόλα ψημένη over στα όρια σολας,όταν πήρα τηλέφωνο να το αναφέρω ότι η μπριζόλα δεν τρώγεται ο υπάλληλος αντέδρασε δυσανασχετοντας και συνέχισε σε ειρωνικό ύφος του τύπου πες μου γιατί βιάζομαι ,όταν του είπα να αλλάξει τη μπριζόλα με 4 σουβλάκια κοτόπουλο η πρώτη αντίδραση-απάντηση ήταν ότι δεν μπορεί να καλύψει τη διαφορά χρημάτων, εν τέλει μίλησε όπως πρέπει μόνο όταν του είπα πως δεν θέλω τίποτα και να κρατήσει τα λεφτά γιατί δε μου άρεσε το ύφακι του,κρίμα κάποτε το φαγητό ήταν αξιοπρεπές και τώρα σε ελεύθερη πτώση,όταν δε ήρθαν τα σουβλάκια,ηρθανμε συνοδεία πατάτες και όχι ρύζι, η διαφορά χρημάτων φυσικά δεν επεστραφει ποτέ, για κοτομπουκιες με λιωμένο τυρί και κανένα παιδικό μπουφέ ίσως είναι οι κατάλληλοι αλλά μέχρι εκεί,πολύ κακό για το τίποτα υπεεεερρρτιμημενο φαγητό όσο δεν πάει.
Αυτός που σώζει λίγο την κατάσταση είναι το παιδί στο ντελιβερι, πραγματικά ευγενεστατος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, giorgos952
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020

Το μαγαζί είναι ένα από τα ωραιότερα που έχω δει στο νησί. Δε βρίσκεις ψεγάδι πουθενά! Μένεις ευχαριστημένος στο έπακρον σε όλα και για όλα!
Οι τιμές προσιτές,οι γεύσεις απαράμιλλες,ο χώρος απείρου κάλλους,το προσωπικό με αίσθημα υψηλού επαγγελματισμού και η ειλικρίνεια απέναντι στον πελάτη είναι διάφανη. Ζητάς κάτι και έχεις αυτό ακριβώς που ζητάς. Τα χαμόγελα τους σου κλέβουν την καρδιά και η ευγένεια εκπροσωπεί επάξια τους κανόνες ενός σοβαρού μαγαζιού.
Συγχαρητήρια!!!

Ευχαριστούμε, Areimanios

Στη Σέσουλα Souvlaki Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κέρκυρα, Ιόνια Νησιά
Κέρκυρα (Χώρα), Κέρκυρα

Στη Σέσουλα Souvlaki Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!