“Εστιατόριο”
Κριτική για: Εστιατόριο Γοργόνα

Εστιατόριο Γοργόνα
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Ένα εστιατόριο που καλύπτει και τους πιο απαιτητικούς ουρανίσκους !! Καθαρό περιβάλλον ,άψογη εξυπηρέτηση μεγάλη ποικιλία φαγητών !! Σίγουρα θα σε είναι η πρώτη μου επιλογή στην επόμενη επισκεψή μου !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, U9562LC_

Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη θέα!!Το προσωπικόπολυ ευγενικο!!Γρήγορο σερβις!!Πολύ ωραίες γεύσεις στα πιάτα κ ολα φρέσκα!!Όλα πολύ όμορφα!Μείναμε πολύ ευχαριστημένοι!!

Ευχαριστούμε, P5871UB_
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020

Ικανοποιητικό φαγητό, καλή θέα στην θάλασσα και καλό service. Την ημέρα που πήγαμε, υπήρχε αρκετός συνωστισμός (σε όλα τα μαγαζιά) και εξαιτίας του φόβου ελέω covid δεν το ευχαριστηθήκαμε...

1  Ευχαριστούμε, Zervi
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Πολυ ωραια τοποθεσία μπροστά στην θάλασσα Γρήγορη ευγενική εξυπηρέτηση νοστιμα φαγητά φρέσκα ψάρια μεγάλες μερίδες και πολύ καλές τιμές .Το καλύτερο στην Σκάλα Ερεσσού

Ευχαριστούμε, Yupiekk6
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Πολύ όμορφο περιβάλλον, καταπληκτική τοποθεσία δίπλα στη θάλασσα, πεντανόστιμο φαγητό και εξαιρετικό προσωπικό. Ποιοτικό φαγητό τόσο θαλασσινά όσο και κρεατικά. Αγαπημένο πιάτο τα μπουρεκάκια. Είναι must! Best choice!

Ευχαριστούμε, rodoulam63

Εστιατόριο Γοργόνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σκάλα Ερεσού, Λέσβος

Εστιατόριο Γοργόνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!