Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 22/08/22
Tripadvisor477 $
Priceline539 $
ZenHotels.com626 $
Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πω, δεν υπάρχουν λόγια ! Τι να πρωτοπώ ! Έχει ανεβάσει το πήχη πολύ ψηλά στα μάτια μου. Θέλω να ζήσω εκεί για πάντα ! Είναι ονειρεμένα ! Όλα μα όλα τέλεια ! ❤️ Δωμάτια πεντακάθαρα,πρωινό απίστευτο, φαγητά πεντανόστιμα ,προσωπικό άψογο … πολλά συγχαρητήρια σε όλους !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, K222ZL_
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένας επίγειος παράδεισος. Δεν υπάρχουν λόγια μόνο εικόνες για να περιγράψεις αυτό το ξενοδοχείο. Από την πρώτη στιγμή νιώθεις πως βρίσκεσαι αλλού. Η φιλοξενία, το γελαστό προσωπικό, η υψηλή γαστρονομία, η αρχιτεκτονική και η γενική διακόσμηση σε παραπέμπουν σε εξωτικά μέρη που δεν υπάρχουν στην Ελλάδα. Μόνο αν το επισκεφτείτε θα το νιώσετε αυτό το μαγικό συναίσθημα!!! Μπράβο σε όλη την ομάδα του stella island

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, Popifio
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2021

Γραφω την κριτικη μου...ενω ακομη διαμενω στο ξενοδοχειο.Δεν εχω κανενα παραπονο να σημειωσω!Στην καρδια του καλοκαιριου,που θα δικαιολογουνταν και καποιες παραλειψεις,δουλευουν τα παντα ρολοι!!!Συγχαρητηρια, για την συμπεριφορα σας και στους Ελληνες τουριστες.Δεν το συναντησαμε αλλου τα τελευταια χρονια!Μπραβο. value for money.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
3  Ευχαριστούμε, Andi2p20
Ο/η George Syrmos, General Manager του Stella Island Luxury Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ κε Andi 2p20

Σας ευχαριστούμε τόσο πολύ για τα καλά σας λόγια. Είμαστε πολύ ικανοποιημένοι που έχουμε καλύψει τις ανάγκες και τις προσδοκίες στις φετινές διακοπές σας που τόσο μεγάλη σημασία έχουν για όλους μας.
Μείνετε σίγουρος ότι η ομάδα μας προσπαθεί συνεχώς να προσφέρει εξυπηρέτηση από καρδιάς.
Ελπίζουμε πολύ σύντομα να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας και το υπόλοιπο που σας μένει να είναι το καλύτερο δυνατόν!

με τιμή

Γιώργος Σύρμος
Υπεύθυνος Λειτουργίας

Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όταν έχεις να επιλέξεις ανάμεσα σε πολλά και ξέρεις πως εκεί θα βρεις την διαφορά. Εξαιρετικές γεύσεις παρέα με το ηλιοβασίλεμα στο Oceania, εξαιρετική υποδοχή και service σε ένα μοναδικό περιβάλλον που σε ξεκουράζει μόνο και μόνο από τις εικόνες.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, IoannisKakos
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπεί κάποιος για αυτό το κόσμημα της Κρήτης! Όλο το προσωπικό είναι μία αγκαλιά με τον κόσμο, εκπληκτικό πρωινό, καταπληκτικά δωμάτια και το φαγητό πραγματικά εξαιρετικό! Αξίζει να το επισκεφτείς έστω για μία βραδιά γιατί νομίζεις ότι βρίσκεσαι κάπου εξωτικά εκτός Ελλάδος !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Lebi21