Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας χώρος κόσμημα για την Κρήτη !! Απίστευτη φιλοξενεία, πολύ καθαρά δωμάτια και ένα παραμυθένιο τοπίο που νομίζεις ότι βρίσκεσαι σε εξωτικό μέρος! Διαθέτει τέσσερα εστιατόρια! Πολύ καλό πρωινό !! Σας το συνιστώ ...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, Lebi21
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστώ για την εξαίσια φιλοξενία σας. Κάναμε τη φωτογράφηση pre wedding στο χώρο το προσωπικό ευγενέστατο. Ο χώρος εκπληκτικός καθαρός προσεγμένος με μοναδικη η θέα . Το φαγητό προσεγμένο γευστικότατο και μεγάλη ποικιλία cocktails. Ευχαριστούμε θερμά όσους συνέβαλλαν και έγινε η μέρα μας ακόμα πιο ξεχωριστή.

202  Ευχαριστούμε, _B3623LK
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019

Υπέροχο μέρος με καταπληκτική εξυπηρέτηση από το προσωπικό του ! Η Κωσταντινα στα Kimata φρόντισε να μην μας λείψει τίποτα από το τραπέζι με χαμόγελο ! Υπέροχη κρητική φιλοξενία!!! Θα επισκεφτούμε ξανά το μέρος σίγουρα !!!

3  Ευχαριστούμε, Anna Maria K
Ο/η StellaHotels, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Stella Island Luxury Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2019

Αγαπητή κυρία Άννα Μαρία,

Σας ευχαριστούμε θερμά για την εξαιρετική κριτική σας και για τον πολύτιμο χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την υπέροχη εμπειρία κρητικής φιλοξενίας σας μαζί μας.

Μας χαροποιεί όλους ιδιαίτερα και μας τιμάει το γεγονός ότι απολαύσατε το ξενοδοχείο και το επίπεδο εξυπηρέτησης του προσωπικού μας, για την οποία δεν μπορούμε παρά να είμαστε υπερήφανοι καθώς είναι για εμάς ο ακρογωνιαίος λίθος της διαμονής των καλεσμένων μας.

Θα χαρούμε πολύ να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο εγγύς μέλλον.

Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικο ξενοδοχειο. Βγαιναμε απο το δωματιο και ειχαμε μπροστα την πισινα.... καθαρο και οι ανθρωποι που εργαζονται εκει εχουν ενα πηγαιο χαμογελο και ευγενεια. Τα δωματια εκπληκτικα ...καθαρα ομορφα ανετα. Το φαγητο υπεροχο το πρωινο εξαιρετικο. Υπεροχα κοκτειλ γυρω απο την πισινα... εχει spa και massage καταπληκτικο και χαλαρωτικο...αισθανεσαι οτι εισαι σε εξωτικο νησι... το συστηνω ανεπυφιλακτα! Κορυφαιο!

4  Ευχαριστούμε, zizel9
Ο/η StellaHotels, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Stella Island Luxury Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Stella Island Luxury Resort & Spa ως τον ταξιδιωτικό προορισμό σας καθώς και για τα υπέροχα λόγια σας! Είναι ιδιαίτερη τιμή και χαρά μας το γεγονός ότι απολαύσατε στο έπακρον χαλαρωτικές διακοπές σας μαζί μας και το ότι καταφέραμε να σας συναρπάσουμε με τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες μας.

Σας ευχαριστούμε που μοιραστήκατε μαζί μας τις εντυπώσεις σας καθώς η δική σας επανατροφοδότηση και η δική σας ευχαρίστηση αποτελούν για εμάς το σημαντικότερο κίνητρο για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε υπηρεσίες απαράμιλλου επιπέδου.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο εγγύς μέλλον και να σας προσφέρουμε εκ νέου μια υπέροχη εμπειρία διακοπών!

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019

Τέλεια φαγητά, πολύ καθαρά, φιλικό περιββαλον από τα καλητερα στην Κρήτη ❤️❤️Η πισίνες τέλειες σπα φοβερό μασάζ τέλειο δεν υπάρχουν λόγια κ το προσωπικό πολύ ευγενικό σαν να είμασταν φίλοι σύντομα ξανα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
3  Ευχαριστούμε, MARITASA K
Ο/η StellaHotels, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Stella Island Luxury Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιουλίου 2019

Αγαπητή Κυρία Maritasa K,

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Stella Island Luxury Resort & Spa για τις διακοπές σας, καθώς και για την εγκάρδια αξιολόγησή σας!

Προτεραιότητά μας αλλά και αποστολή μας για όλους μας καλεσμένους είναι να προσφέρουμε στο έπακρο την Κρητική Φιλοξενία, και το γεγονός ότι τα καταφέραμε, δε μπορεί παρά να μας κάνει πολύ υπερήφανους και αποτελεί την καλύτερη επιβράβευση των προσπαθειών μας.

Μας ευχαριστεί και μας τιμά ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε τη διαμονή σας μαζί μας και ανυπομονούμε να σας έχουμε σύντομα ξανά εδώ στο προσεχές μέλλον.