“Επαγγελματίες!”
Κριτική για: Antonio pizza

Antonio pizza
Περιγραφή: Το Pizza Antonio διαθέτει δυο καταστήματα: Γαζί, Ελευθέριου Βενιζέλου 229 & Ηράκλειο, Λεωφόρος Ικάρου 115. Διαθέτουμε μεγάλη ποικιλία από πίτσες, μακαρονάδες, snack και διαφορά αλλά. Επιπλέον διαθέτουμε μεγάλη εμπειρία με προσιτές τιμές για όλο τον κόσμο!
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαρτίου 2021

Τρομερή πίτσα λοιπόν, αλλά και σωστοί επαγγελματίες καθώς από δικό μας λάθος έπεσε η πίτσα αφού την παραλάβαμε από το παιδί που μας την έφερε, ο οποίος χωρίς να ευθύνεται μας έφερε χωρίς καμία καθυστέρηση μια καινούργια πίτσα εντελώς δωρεάν. Μπράβο και στο παιδί το οποίο ξανά έκανε τη διαδρομή με πολύ βροχή αλλά και στον υπεύθυνο!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, _Xarakyp

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαρτίου 2021

Σας υπέρ ευχαριστούμε!!!!γιατί και γρήγορα ήρθε αλλα και από δικό μας λαθος μας έπεσε η πίτσα και μας την αντικατέστησαν δωρεάν! ...Αυτό λέγεται επαγγελνατισμος (κατάστημα ικαρου)!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, Katerinakrasaa
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πίτσα σε παραδοσιακό ξυλοφουρνο, δοκιμάστε την!
Απ τις καλύτερες στην περιοχή και αρκετά προσιτές τιμές !

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Bloodm4g3
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μία πάρα πολύ καλή πιτσαρία πάντα αγνά υλικά πάρα πολύ καλό service προσιτές τιμές αξίζει να τη δοκιμάσετε

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, stelios k
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη pizza ξυλοφουρνου!μοναδικές γευσεις!ένα μεγάλο μπράβο για τη ποιότητα που προσφέρουν καθημερινά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, dpetousis

Antonio pizza: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γάζι, Νομός Ηρακλείου
Γάζι, Νομός Ηρακλείου

Antonio pizza: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!