“Αίσχος!!! 🤢”
Κριτική για: Ορθοπεταλιές

Ορθοπεταλιές
Περιγραφή: "ΟΡΘΟΠΕΤΑΛΙΕΣ" ΚΑΦΕ-ΛΟΥΚΟΥΜΑΔΕΣ-ΠΑΓΩΤΑ-ΠΡΩΙΝΑ ΚΡΕΠΕΣ-ΒΑΦΛΕΣ-ΤΟΣΤ-ΣΦΟΛΙΑΤΕΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΓΑΖΙΟΥ ΕΛΕΥ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ 261!!! DELIVERY ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω παραγγείλει από το κατάστημα σας πολλές φορές, έχω μείνει κατενθουσιασμένος και τις προάλλες έκανα το λάθος να έρθω από κει.. Ρε δε ντρέπεστε καθόλου? Διατηρείτε κατάστημα υγειονομικού ενδιαφέροντος και δε γνωρίζεται για τα βασικά...ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΛΑΒΙΔΑ... Γνωρίζετε τι είναι? .. Δε μπορείς να αγγίζεις τα αλλαντικά, τα τυριά, τη κρέπα και τις βάφλες, να γυρνάς το φύλλο της κρέπας με τα χέρια σου, να βγάζεις τη βάφλα από τη μηχανή με τα δάχτυλα σου, δεν είναι δυνατόν να πιάνεις με τη χούφτα σου τις πιπεριές..αυτά τα χέρια πριν έχουν κάνει τσιγάρο, έχουν πάει τουαλέτα, έχουν πιάσει το βρώμικο wettex που με το ίδιο καθαρίζεις καρέκλες, τραπέζια, μηχανή του καφέ, τη μασχάλη σας ενδεχομένως.. Λυπάμαι πολύ γιατί υπάρχει παιδότοπος και άρα τα παιδιά τρώνε από τα φαγητά που ετοιμάζεται με τα γυμνά σας χέρια.. Ευχαριστώ

1  Ευχαριστούμε, Dexter19
Ο/η Andreas A, Ιδιοκτήτης του Ορθοπεταλιές, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Μαρτίου 2018

Λυπούμαστε για αυτό που σας συνέβη ειλικρινά. Σας διαβεβαιώνουμε ότι πάντοτε όλοι οι υπάλληλοι μας χρησιμοποιούν τουλάχιστον γάντια κατά τις πάγιες εντολές μας. Προφανώς θα διέφυγε της προσοχής μας ή θα πρόκειται για νέο υπάλληλο μας (και καλό θα ήταν να μας προσδιορίζατε ημέρα και ώρα που συνέβη αυτό). Άλλωστε μια επιχείρηση που απασχολεί 17 άτομα προσωπικό πράγματι θα μπορούσε να έχει μια άτυχη στιγμή απο έναν ανεπαρκή υπάλληλο σε μια στιγμή εκτός ελέγχου. Λυπούμαστε πολύ και σας διαβεβαιώνουμε ότι δεν συμβαίνει και ούτε θα ξανασυμβεί. Θα χαρούμε πολύ να σας δώσουμε εξηγήσεις και προσωπικά και να σας κεράσουμε στην επόμενη επίσκεψη σας που ειλικρινά ευχόμαστε να είναι σύντομα

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018

Πολύ όμορφος χώρος, πολύ νόστιμα γλυκά και εξαιρετική εξυπηρέτηση! Δοκιμάστε τις βάφλες και την κρέπα μακαρόνι!

Ευχαριστούμε, Tilemahos A
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία γλυκά,έχει και παιδότοπο για τα παιδιά μας.Περασαμε πολύ καλά,δεν το περιμέναμε,και πολύ ευγενικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, Αχλαδιανάκης Κ
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τελεια ολα...Υπεροχος καφές. Κ ενα παραπανω με τον παιδότοπο που τα παιδακια ασχολούντε κ εμεις οι μαμαδες απολαυβανουμε τον καφε μας με ηρεμία! !

Ευχαριστούμε, Ρίτσα Δ
Η κριτική γράφτηκε 8 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό και φτηνό. Δοκιμάστε οπωσδήποτε λουκουμάδες με σοκολάτα. Με πήραξε λίγο το ότι κάπνιζαν σε κλειστό χώρο, αλλά ας μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για Γάζι...

Ευχαριστούμε, Atairiastos

Ορθοπεταλιές: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Γάζι, Νομός Ηρακλείου
Γάζι, Νομός Ηρακλείου

Αμμουδάρα, Νομός Ηρακλείου

Ορθοπεταλιές: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!