Travelocity
Orbitz.com
Expedia.com132 $
Hurb150 $
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020

Τα δωμάτια είναι μπροστά στη θάλασσα.Μειναμε σε δωμάτιο με μερική θέα που όμως είχε καταπληκτική θέα στη θάλασσα και το βράδυ άκουγες να σκάει το κύμα!Αψογο σέρβις και πρωινό.Επαγγελματιες.οκ είχε λίγα φύκια η θάλασσα αλλά δεν είναι το ξενοδοχείο υπεύθυνο γι αυτό.Μπορεις να περασεις τη μερα σου ανετα εκει!Κολυμπας άνετα και οι τιμές στο εστιατόριο πολύ τιμιες καθώς και οι μερίδες του.Ο καφες δε ηταν τελειος!Μια πάρα πολύ καλη πρόταση και λύση για έξοδο κοντά στην Αθήνα.Απο τα λίγα ξενοδοχεία που πραγματικά βρισκονται μπροστά στη θάλασσα και σε νορμαλ τιμη και που μπορεί να πάει άνετα κάποιος και για ξεκούραση και για βόλτα αφού έχει πολλά μαγαζιά πάρα πολύ κοντά.Το συνιστώ!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, etbGreece_athens
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Πολύ καθαρό ξενοδοχείο. Το προσωπικό αψογο καθώς και η Νατασα στη ρεσεψιον.επαγγελματίες όλοι τους.το συστηνω ανεπιφυλακτα για ξεκουραστες και ποιοτικες διακοπές. Η θάλασσα στα ποδια μας με μια ωραία, καθαρή παραλία. Φαγητό σπιτικο.πρωινό πλούσιο.

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, afroditit863
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Η εξυπηρετηση ηταν τελεια, το προσωπικο απιστευτα ευγενικο, η Νατασα στη ρεσεψιον μοναδικη και η θεα, καθως και η θαλασσα, εκπληκτικη. Το πρωινο ηταν τοσο χορταστικο που κατα τη διαρκεια της ημερας σε κραταγε χορτασμενο μέχρι το βραδυ

Ευχαριστούμε, panosl388
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Τίμιο ξενοδοχείο. Πολυ καλο πρωινο. Απίστευτα καθαρό με πολυ ευγενικό προσωπικο ιδιαίτερα η Νατάσα στην ρεσεψιόν άψογη, πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει και να μας βοηθήσει σε οτιδήποτε κ αν θελήσαμε.
Για οικογένεια και για ζευγαράκια είναι ιδανικο.
Σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, vlasiav2020
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

Ευγενικό κ πρόθυμο προσωπικό, καθαρό κ δίπλα στην θάλασσα. Ήρθαμε με το γιό μας 10 μηνών κ μας βοήθησαν σε ότι χρειαστήκαμε. Σίγουρα θα ξαναρθουμε.Καθαρή θάλασσα, με δωρεάν ξαπλώστρες κ ομπρέλες.όλα πολύ καλά αξίζει για κοντινή απόδραση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 367nelif