Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
FindHotel
Trip.com64 $
Lol.travel77 $
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

Η εξυπηρετηση ηταν τελεια, το προσωπικο απιστευτα ευγενικο, η Νατασα στη ρεσεψιον μοναδικη και η θεα, καθως και η θαλασσα, εκπληκτικη. Το πρωινο ηταν τοσο χορταστικο που κατα τη διαρκεια της ημερας σε κραταγε χορτασμενο μέχρι το βραδυ

Ευχαριστούμε, panosl388
Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020

Τίμιο ξενοδοχείο. Πολυ καλο πρωινο. Απίστευτα καθαρό με πολυ ευγενικό προσωπικο ιδιαίτερα η Νατάσα στην ρεσεψιόν άψογη, πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει και να μας βοηθήσει σε οτιδήποτε κ αν θελήσαμε.
Για οικογένεια και για ζευγαράκια είναι ιδανικο.
Σίγουρα θα ξαναπάμε.

1  Ευχαριστούμε, vlasiav2020
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

Ευγενικό κ πρόθυμο προσωπικό, καθαρό κ δίπλα στην θάλασσα. Ήρθαμε με το γιό μας 10 μηνών κ μας βοήθησαν σε ότι χρειαστήκαμε. Σίγουρα θα ξαναρθουμε.Καθαρή θάλασσα, με δωρεάν ξαπλώστρες κ ομπρέλες.όλα πολύ καλά αξίζει για κοντινή απόδραση.

1  Ευχαριστούμε, 367nelif
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2020

Αρκετά καλό και τίμιο για τα λεφτά του. Mini bar(ψυγειάκι)δεν υπήρχε στο δικό μου δωμάτιο, αλλά γενικά καλό κ καθαρό! Ευγενικό προσωπικό, οργανωμένο, τηρούνται τα μέτρα ασφαλείας κατά του COVID 19 και μπορείς να φας κ να πιεις τον καφέ σου είτε στο café που διαθέτει είτε απέναντι στην παραλία.

1  Ευχαριστούμε, Sm_Pap-7
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2020

Ωραίο ξενοδοχείο. Πολύ καλό και πλούσιο πρωινό. Το προσωπικό ήταν όλοι ευγενεστατοι και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαστήκαμε.Προσαρμοσαν το πρωινό αλλά και το γεύμα μας ανάλογα με τις ανάγκες μας(χωρίς γλουτένη)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, _N2171RT