“Φρέσκο ψάρι, αλλά μέχρι εκεί”
Κριτική για: O Psaras

O Psaras
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021

Γρήγορη εξυπηρέτηση, και όντως νόστιμα πιάτα με φρέσκο ψάρι! Ωστοσο: 1) πουθενά μέτρα ατομικής προστασίας, ούτε μάσκες ούτε αντισηπτικά ούτε αποστάσεις, και 2) πολύ ακριβό!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, alegio6

Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2020

Πλούσιος κατάλογος με φρέσκα θαλασσινά. Ολα τα πιατα ήρθαν στην ώρα τους. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό. Το γλυκό εξαιρετικό!

Ευχαριστούμε, Sakis1994
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό, γιατί το βασικό αυτό είναι όταν κρίνω με το φτωχό μου το μυαλο κ την όση εμπειρία εχώ ήταν..... Αδιάφορο.. Οι τιμές ήταν"αξέχαστες " Για μένα που δεν είμαι "βαρυ" Πορτοφόλι δεν θα ξανά πήγαινα, το προσωπικο ήταν μια χαρά καθαρό μαγαζί για να είμαι δίκαιος αλλά είπαμε τουριστικό μέρος θα το πληρώσεις... Εγώ όχι ξανά..

2  Ευχαριστούμε, georgetI2912VO
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Το μόνο εστιατόριο που οι σερβιτόροι δεν φορούσαν μάσκα.Επισης τα τραπέζια κολλητά το ενα με το άλλο. Κανένα μέτρο προστασίας και γενικώς κακή εξυπηρέτηση!

1  Ευχαριστούμε, 7basilisk
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Ξεκιναμε απο τα σημαντικα. Κανενα μετρο προστασιας, μασκα ουτε για δειγμα και τα τραπεζια σχεδον κολλητα! Οταν τους ειπαμε ευγενικα πως θα επρεπε να φορανε μασκα μας ειπαν πως προσεχουν την υγεια τους!!
Και λιγες ωρες μετα μου εστειλαν και απειλητικο μηνυμα στο facebook οτι αν δεν κατεβασω την αναρτηση μου θα μου κανουν μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση!!!
Τωρα για το φαγητο....
Ολα αθλια! Καλαμαρακι καμμενο, χταποδι ξαναζεσταμενο στον φουρνο μικροκυματων!
Γυρω γυρω εχει αλλα πολυ καλα εστιατορια... Μακρια απο τον ψαρα!

5  Ευχαριστούμε, H7713YV_

O Psaras: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρτο Κουφό, Σιθωνία
Πόρτο Κουφό, Σιθωνία

O Psaras: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!