“Απαράδεκτοι”
Κριτική για: O Psaras

O Psaras
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Το μόνο εστιατόριο που οι σερβιτόροι δεν φορούσαν μάσκα.Επισης τα τραπέζια κολλητά το ενα με το άλλο. Κανένα μέτρο προστασίας και γενικώς κακή εξυπηρέτηση!

1  Ευχαριστούμε, 7basilisk

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Ξεκιναμε απο τα σημαντικα. Κανενα μετρο προστασιας, μασκα ουτε για δειγμα και τα τραπεζια σχεδον κολλητα! Οταν τους ειπαμε ευγενικα πως θα επρεπε να φορανε μασκα μας ειπαν πως προσεχουν την υγεια τους!!
Και λιγες ωρες μετα μου εστειλαν και απειλητικο μηνυμα στο facebook οτι αν δεν κατεβασω την αναρτηση μου θα μου κανουν μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση!!!
Τωρα για το φαγητο....
Ολα αθλια! Καλαμαρακι καμμενο, χταποδι ξαναζεσταμενο στον φουρνο μικροκυματων!
Γυρω γυρω εχει αλλα πολυ καλα εστιατορια... Μακρια απο τον ψαρα!

3  Ευχαριστούμε, H7713YV_
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020

Απαράδεκτοι. Δεν φορουσε κανένας μάσκα και δεν τηρούσαν κανένα μετρό ασφαλείας. Αγενεστστοι γιατί όταν ρωτησαμε γιατί δεν φορουν μάσκα είπαν ότι προστατευουν την υγεία τους!!!! Το φαγητό απαράδεκτο. Ξαναζεσταμενο και προχθςσινο !

1  Ευχαριστούμε, myrt0h
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Είναι από τα εστιατόρια που σέβονται το επάγγελμα τους και τον επισκέπτη! Άριστη πρώτη ύλη και σωστή διαχείριση της, ώστε οι γεύσεις των πιάτων να είναι αντάξιες των χρημάτων που πληρώνεις.

Ευχαριστούμε, KaterinaMpikaki
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Απαράδεκτη εξυπηρέτηση.Επισης δεν φορούσε κανένας σερβιτόρος μάσκα και όταν τους ρωτησαμε γιατι μας απάντησαν με αγένεια.Και όχι μόνο αυτό,στην ουσία πριν καν τελειώσουμε το φαγητό μας,μας φέρανε χωρίς να ζητήσουμε τον λογαριασμό,θέλοντας να μας εξαναγκάσουν να φύγουμε για να βάλουν στην θέση μας άλλους πελάτες!

Ευχαριστούμε, Storyteller820001

O Psaras: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρτο Κουφό, Σιθωνία
Πόρτο Κουφό, Σιθωνία

O Psaras: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!