“Αναψυχή στη Σιθωνία”
Κριτική για: O Psaras

O Psaras
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Είναι από τα εστιατόρια που σέβονται το επάγγελμα τους και τον επισκέπτη! Άριστη πρώτη ύλη και σωστή διαχείριση της, ώστε οι γεύσεις των πιάτων να είναι αντάξιες των χρημάτων που πληρώνεις.

Ευχαριστούμε, KaterinaMpikaki

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Απαράδεκτη εξυπηρέτηση.Επισης δεν φορούσε κανένας σερβιτόρος μάσκα και όταν τους ρωτησαμε γιατι μας απάντησαν με αγένεια.Και όχι μόνο αυτό,στην ουσία πριν καν τελειώσουμε το φαγητό μας,μας φέρανε χωρίς να ζητήσουμε τον λογαριασμό,θέλοντας να μας εξαναγκάσουν να φύγουμε για να βάλουν στην θέση μας άλλους πελάτες!

Ευχαριστούμε, Storyteller820001
Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2019

Το Πόρτο Κουφό βρίσκεται δίπλα απο την Τορώνη(5 λεπτά με αυτοκίνητο).Η περιοχή φημίζεται για το καλό φαγητό δίπλα στη θάλασσα,με πρώτη και καλύτερη την ταβέρνα ''ο Ψαράς''.Πηγαίνω χρόνια,το συνιστώ σε όλους,θα μείνετε ικανοποιημένοι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Twins H
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2019

Βρεθήκαμε για τις διακοπές μας στο όμορφο Πόρτο Κουφό και είχαμε την ευκαιρία να δοκιμασουμε σχεδόν όλα τα πιάτα στον "Ψαρά" . Ήταν όλα εξαιρετικά και τα ψάρια πάντα φρέσκα και μαγειρεμένα όπως πρέπει. Πολύ επαγγελματικό σέρβις και ταχύτατο. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, sophiamotsia
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019

Επισκεφθηκαμε εχθες τον Ψαρα με τον συζυγο μου . Παρα πολυ φρεσκα ψαρια και θαλασσινα. Πολυ καλη εξυπηρετηση. Και στο τελος πεντανοστιμα γλυκακια. Αξιζει 100 τοις 100 τα χρηματα που δινεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stavroulitsa2016

O Psaras: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόρτο Κουφό, Σιθωνία
Πόρτο Κουφό, Σιθωνία

O Psaras: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!