“Φανταστικό”

Προβλήτα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη εξυπηρέτηση παραδοσιακή ταβέρνα . Το καλύτερο μας ήρθε στο τέλος με τα φανταστικά καλτσουνια της Κυρίας Μαρίας

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Peny A

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φέτος ήταν η απογοήτευση.... Στην αρχή ξεκινήσαμε καλα..τα ορεκτικά ήταν πολύ καλά.. επίσης και το καλαμαρι του.. αν και θα ήθελε λιγο παραπάνω ψήσιμο.. Μετά μας έφερε κάτι τηγανητές γαρίδες οι οποίες ήταν σκέτο αλάτι.. ο σερβιτόρος ευγενεστατος μας τις άλλαξε βέβαια.. (δοκίμασε και είδε ότι έχουμε δικιο) .. αν και στο τέλος τις είχαν χρεωσει 2 φορές.. (το φτιάξαμε φυσικά και αυτο μιας και το έκαναν καταλαθος..) .. Έπειτα μας έφεραν μια μακαρονάδα του ψαρά (την οποία είχαμε φάει στο παρελθόν και ήταν εξαιρετική) και ειχε 6 μύδια από τα οποία τα 4 ήταν απλά κέλυφος και 2 γαρίδες....Για κακή τους τύχη είχαμε φωτο από την τελευταία φορά που τους είχαμε επισκεφτεί και φυσικά ακούσαμε παλι ότι θα έγινε καποιο λάθος.. Ο σερβιτόρος (εξαιρετικος) φυσικά και ενημερωσε την κουζίνα και η απάντηση τους ήταν ότι θα σας φέρουμε 5 μύδια με σάλτσα να τα βάλετε από πάνω... Τι να πω.. πολυ λυπηρό. Λες και ειμαστε γύφτοι... Όταν κύριοι το πιάτο δεν τρώγεται απλα το επαναλαμβανεις η το αλλάζεις...τλς.. απλα λυπούμαστε...

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
1  Ευχαριστούμε, leniomouta
Ο/η Αντρέας Δ, Ιδιοκτήτης του Προβλήτα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Μαΐου 2021

Συγγνώμη, άνθρωποι είμαστε ,λάθη γίνονται.

Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τραπέζι για 5, πήραμε κυρίως μεζεδάκια αλλά δεν είχε μεγάλη ποικιλία. Μας ήρθε η παραγγελία σχετικά γρήγορα. Δεν το λες φτηνό και οι γεύσεις μέτριες, καλή θέα ευγενικό προσωπικό και γρήγορο! Τρία αστέρια γιατί μας έφεραν καλό κέρασμα! Brownies με παγωτό και λουκουμάδες!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, NickN27
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Πήραμε ριζότο και φιλέτο Σολωμού και ήταν πραγματικά απίθανα και τα δύο!!!! Σέρβις- τιμές πολύ καλά!! Προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, elenagO7476PA
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θετικά: Ποιότητα φαγητού, γεύσεις, σέρβις, δίπλα στο κύμα, στο τέλος σου προσφέρουν φανταστικό γλυκό και ρακι.
Αρνητικά: Κανένα

3  Ευχαριστούμε, jop542

Προβλήτα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλύβες, Αποκορώνας

Προβλήτα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!