“Φαγητό μπροστά από παραλία”
Κριτική για: Ταβέρνα Τρούλος

Ταβέρνα Τρούλος
Κουζίνες: Ελληνική, Θαλασσινά, Διεθνής, Γκριλ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις

Ο χώρος είναι πολύ προσεγμένος καθαρός, το προσωπικό είναι ευγενικό εξυπηρετικότατο, ωραία πιάτα και με θέα μπροστά από την παραλία

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, hairartistp

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020

Ειναι η πρώτη μέρα μας στο νησί και αργα το απόγευμα ψαχνουμε καπου να φάμε..ο δρόμος μας φέρνει στην ταβέρνα τρούλος.. κατεβαίνουμε παραλιακά ολα μοιάζουν ιδανικά..μπροστα στη θαλασσα σεενα πανέμορφο τοπίο καλοστημένο μαγαζι με όμορφα τραπέζια διακόσμηση κλπ..η πείνα μας στα ύψη Τρώμε και ανθρωπο στην ανάγκη..οι σερβιτόροι 2 ευγενέστατα παιδιά με πολυ καλους τροπους..παραγγέλνουμε ψαρικά..με ποια λογική σε μια ψαροταβέρνα νησιωτικη πανω στο κύμα τα μισά ψαρικα ειναι κατεψυγμένα δεν μπορώ να καταλάβω. Το ψωμί υπέροχο..απο κει και πέρα νομίζω είναι μακράν ότι χειρότερο έχουμε φάει ever σε ολα τα μαγαζιά σε κάθε πόλη χωριο νησι χώρα.. και έχουμε παει και σε πολλά μαλιστα..τόνο σαλάτα με τόνο κονσέρβα.. (το καλύτερο πιάτο παρεπιπτοντως) τζατζίκι ετοιματζιδικο απερίγραπτο.. γόπες φρέσκιες τηγανιτες απο εξω ξερα απο μεσα κόκκινες αψητες.αγευστες..καλαμαράκια κατεψυγμένα δεν τρώγονταν και ας είναι απο τα αγαπημένα μας πιάτα.. τυρί με σουσάμι και μέλι τίγκα στο μέλι λες και τρώγαμε πρωινό μας φάγανε οι μελλισες στην κυριολεξία..καλα οι τηγανιτες πατατες ενταξει πρέπει να προσπαθήσεις πολυ για να βγουν ετσι..ουτε εγω πρώτη φορα δεν τις τηγανισα ετσι..επιεικώς απαράδεκτο φαγητο..καλά θα ήταν να αλλάξουν σεφ η επαγγελμα.γενικα..ειμαι ακραίος το ξερω αλλα αυτο το πραγμα δεν μ εχει ξανασυμβεί..
Ειναι τοσο κριμα..εισαι Σκιαθο τα πόδια α ακουμπαν στο νερό που λεει ο λογος..αν δεν κατέχεις δεν χρειάζεται να σερβίρεις αυτα τα πιάτα.. αυτα..

Ευχαριστούμε, Alexandros220584
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020

Απαράδεκτο φαγητό ποσό μάλλον για μια ταβέρνα που είναι μπροστά στη θάλασσα!!! Τα κρέατα άψητα δεν τρωγόντουσαν!!!

Ευχαριστούμε, 837melinah
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2020

Υπέροχος χώρος με τρομερό σέρβις,ευγενικοί όλοι εργαζόμενη του καταστήματος γρήγορο σέρβις χωρίς λάθη ωραίο φαγητό ειδικά τα μπιφτέκια απλά τα συνιστώ σε όλους και επίσης πολύ ωραίο κλίμα σε όλο το μαγαζί!!!

Ευχαριστούμε, E7124BT_
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020

Πολύ όμορφο με καταπληκτική θέα στην θάλασσα και πολύ ωραίο φαγητό. Εξυπηρετικοί ευγενικοί και προσιτό σε όλους!

Ευχαριστούμε, johnzL4441GB

Ταβέρνα Τρούλος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρούλος, Σκιάθος

Ταβέρνα Τρούλος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα