“Our paradise ”
Κριτική για: Falassarna Activities

Falassarna Activities
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Θαλάσσια σπόρ, ενοικιάσεις jet ski, περηγιήσεις με σκάφος
Η κριτική γράφτηκε 13 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο μέρος... Για υπέροχες δραστηριότητες στην μεγάλη παραλία των φαλασσαρνων, από δραστηριότητες στον αέρα μέχρι την θάλασσα και την άμμο.. Η παραλία αυτή είναι ο μικρός μας παράδεισος

Ευχαριστούμε, tzina a
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό που έλειπε απο τα Φαλασαρνα ηρθε κ συμπληρωσε το falassarna activities. Σουπερ παραλια κ επιλογες σε δραστηριοτητες που μπορουν να κανουν μικροι κ μεγαλοι.

Ευχαριστούμε, Anastasia_L82
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο υπάρχει στο νησί...
Σε μια από τις καλύτερες παραλίες, ένα υπέροχο beach bar και φυσικά πολύ οργανωμένο στο κομμάτι activities!!!!!
Πολύ εξυπηρετικοί, γνώστες και Επαγγελματιες!!!!!
Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!!

Ευχαριστούμε, madaron
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2017

Συναρπαστική η εμπειρία μας από την κρουαζιέρα σε καταπράσινα πεντακάθαρα νερά μοναδικού φυσικού κάλους!
Το προτείνω ανεπιφύλακτα τόσο για ρομαντικά ζευγάρια, όσο και για παρέες για χαβαλέ (όπως πήγαμε εμείς) αλλά και οικογένειες με μικρά παιδιά ή εφήβους-σίγουρα θα εντυπωσιαστούν!
Προσωπικά είπαμε ότι σίγουρα μέσα στο καλοκαίρι θα το ξαναζήσουμε!
υγ: Πολύ καλή η τιμή σε σχέση με την ποιότητα της υπηρεσίας!!

Ευχαριστούμε, Sofia V
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2017

Ο συνδιασμός τοπίου και χρώματος δυστυχώς δεν περιγράφετε με λόγια.. Απίστευτο μέρος, γρήγορη εξυπηρέτηση και η βόλτα μας με τα jetski θα μας μείνει αξέχαστη!!! To beach Bar παίζει όλη μέρα τρομερή μουσική που σε ταξιδεύει και νιώθεις ότι βρίσκεσαι στο παράδεισο!! Προτείνεται ανεπιφύλακτα!!! Εμείς πάντως θα ξαναπάμε!!

Ευχαριστούμε, Hlias H

Falassarna Activities: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρέθυμνο, Νομός Ρεθύμνου
Αγία Μαρίνα, Νομός Χανίων

Φαλάσαρνα, Νομός Χανίων
Φαλάσαρνα, Νομός Χανίων

Falassarna Activities: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;