“Όλα φρέσκα”

Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλες οι παρασκευές είναι από φρέσκα υλικά με πρωτοτυπία ομαδοποιημένα και με απίστευτη γεύση Μπράβο στην κουζίνα

Ευχαριστούμε, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Σ

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

τελειες μακαροναδες,γευστικοτατες πιτσες και επισης πολυ νοστιμες κρεπες!!αψογο περιβαλλον οπως και εξυπηρετηση!!

Ευχαριστούμε, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Π
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εχω επισκεφθεί την πιτσαρία IL Porto πολλες φορες.... Εχω δοκιμάσει αλμηρες πιτσες, μακαροναδες, σαλατες και το πιο απολαυστικό σκορδοψωμο που οπου και αν ψαξουμε μονο σαυτο το εστιατόριο το απολαυσαμε..... Το αποκορύφωμα της απόλαυσης μας ηταν η γλυκια πιτσα που ζήτησα και μου εκαναν με χαρα (ασπρι σοκολάτα με σιρόπι καραμέλας και μπισκότο). Μπράβο στους εμπνευστρες αυτης της απολαυστικής κουζίνας.....

Ευχαριστούμε, gianna2000as
Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2017

Από την πρώτη επίσκεψη στο Il Porto πριν 4 χρόνια συνειδητοποίησα ότι έχει μακράν το καλύτερο ιταλικό φαγητό που έχω φάει στην Ελλάδα και μέχρι σήμερα αυτό δεν έχει αλλάξει.

Η αδιάφορη, ρετρό τοποθεσία και διακόσμηση δεν προϊδεάζει ούτε στο ελάχιστο για την ποιότητα του γεύματος.

Όπως και να έχει, για το πόσο καλό είναι το φαγητό έχω ξαναγράψει πριν μερικά χρόνια. Τέλεια βρασμένα ζυμαρικά, εξαιρετικά υλικά και ισορροπημένες σάλτσες. Οπωσδήποτε να δοκιμάσετε σαλάτα Προσούτο και μακαρονάδα 4 τυριά.

Αυτό που με έκανε να ξαναγράψω κριτική για το Il Porto είναι ότι σε 4 χρόνια, σε αρκετές επισκέψεις, σε εντελώς διαφορετικές μέρες, ώρες και σεζόν, το φαγητό ήταν πάντα το ίδιο καλό. Απόλυτη ομοιομορφία. Αυτό είναι το μεγαλύτερο προσόν που μπορεί να έχει ένα εστιατόριο. Για μένα είναι λόγος να πάω από την Πάτρα στην Κυλλήνη ακόμα και off season, μόνο για φαγητό.

Ευχαριστούμε, dbg003
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία πίτσα σε ξυλόφουρνο. Η μπύρα παγωμένη. Δοκιμάσαμε και κρέπα και ήταν πολύ καλή. Θα ξαναπάμε όταν περάσουμε από την περιοχή.

Ευχαριστούμε, John K

Pizzeria IL Porto: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ανδραβίδα, Περιοχή Ηλείας

το Βαρθολομιό, Περιοχή Ηλείας

Pizzeria IL Porto: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!