Agoda.com
Expedia.com340 $
Orbitz.com
eDreams
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Όλα άψογα και πολύ όμορφα!!! Θα το προτείνουμε σε όλους τους φίλους μας, είναι κατάλληλο για όλον τον κόσμο και για οικογένειες! Η εξυπηρέτηση όλου του προσωπικού είναι τέλεια και είναι για πολλά συγχαρητήρια.
Πεντακάθαρα σε όλους τους χώρους , δωματια και κοινόχρηστοι χώροι. Όσο για το μπουφέ του ξενοδοχείου είναι πλούσιο από ποιότητες και ποσότητες, γαστρονομικές γεύσεις για όλα τα γούστα του καθενός. Εμείς και τα παιδιά μας περάσαμε σούπερ και συζητάμε να κάνουμε τις καλοκαιρινές μας διακοπές!!!

Σας ευχαριστούμε πολύ!!!

Μαντωνανάκης Μανώλης

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, mantonabt
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι η τεταρτη χρονια που επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο.(εννοειται θα υπάρξουν πολλές ακόμα)Ιδανικό μερος με απασχόληση για τα παιδιά ολη μέρα ,στην πανέμορφη παραλία,στον παιδότοπο,στους εξωτερικούς χώρους Πεντακάθαρα δωμάτια,χώροι,πισίνες.Ευγενέστατοι ολοι τους Το φαγητό εξαιρετικό.

Ευχαριστούμε, Xanthi12
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν η τριτη φορα που επισκεπτομαστε το OLYMPIA η’αλλιώς τον ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ μας οπως λεμε εμεις!Το μονο μερος που εχουμε καταφερει να χαλαρωσουμε εχοντας και 3 παιδια.Το ανετο bungalow με την πισινα απ’εξω και το υπεροχο στρωμα που δε θες να σηκωθεις απο το κρεβατι,οι χωροι προσεγμενοι,η παραλια ο,τι πρεπει για παιδια,ολο το προσωπικο εξυπηρετικοτατο και ευγενεστατο(ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΑΓΓΕΛΟ)για ολα αυτα θα ειναι παντα στα σχεδια μας εφοσον το αντεχουμε οικονομικα γιατι η αληθεια ειναι πως ο,τι πληρωνεις παιρνεις και γιατι ολοι μας αξιζουμε εστω μια βδομαδα πολυτελειας το χρονο!Το μονο που ισως εχω να προτινω ειναι ενα UPGRADE στα φαγητα του μπουφε!Ανυπομονουμε για την επομενη φορα!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 918elinar
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2021

Γνωστό ξενοδοχείο από 10ετίας και πάντα όλα τέλεια.
Ποιοτικά γεύματα, όμορφη παραλία, εξυπηρετικό προσωπικό και ευγενικοί ιδιοκτήτες.Τα παιδιά δεν θέλουν να τελειώσουν ποτέ οι διακοπές όταν είμαστε στο OGB!

Ευχαριστούμε, D9778ET_
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η πρώτη φορά που επισκεπτόμαστε το συγκεκριμένο ξενοδοχειακό συγκρότημα . Από την πρώτη μέρα μας κέρδισε η ευγένεια του προσωπικού από την υποδοχή μέχρι το εστιατόριο και το pool bar . Θα ηθελα να ευχαριστήσω προσωπικά τον κ.Άγγελο τον μετρ του ξενοδοχείου για την βοήθεια του σε ότι χρειαστήκαμε . Ένα ξενοδοχείο για όλη την οικογένεια και όχι μόνο ! Σίγουρα θα επιστρέψουμε του χρόνου ! Με εκτίμηση Dr. Κ.Τζαμαλας

Ευχαριστούμε, Tzamalas