eDreams
ZenHotels.com
Orbitz.com
Expedia.com145 $
Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2020

Πολύ ωραίο μικρό ξενοδοχείο με μικρές πισίνες μπροστά στα ευρύχωρα δωμάτια, ιδανικό για οικογένειες με μικρά παιδιά.
Η gourmet cuisine του εστιατορίου είναι πραγματικά εξαιρετική. To προσωπικό είναι ευγενικό και εξυπηρετικό.
Το ξενοδοχείο διαθέτει μεταφορικό για πρόσβαση στην μοναδική χρυσή ακτή. Υπάρχουν ξαπλώστρες και καντίνα από το ξενοδοχείο
Το tennis court είναι αρκετά παραμελημενο σχεδόν απαράδεχτο και δε συνάδει καθόλου με το υπέροχο κατά τ’ άλλα ξενοδοχείο

1  Ευχαριστούμε, 368ellis
Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2020

Η τοποθεσία είναι πολύ καλή. Όλοι οι χώροι είναι καθαροί. Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας με την κατάσταση του ιού, αφού τηρούνται όλα τα σχετικά μέτρα και οδηγίες για την απολύμανση. Γενικότερα, η ατμόσφαιρα και η αύρα του μου διασφάλισαν μια ευχάριστη και ήσυχη διαμονή !
Όλα ήταν υπεροχά.
Το πρωτείνω ανεπιφύλακτα για ξεκουράση.

Ευχαριστούμε, saifantis
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 10 μέρες στο ξενοδοχείο και απλώς ήταν όλα όπως χρειάζεται δηλαδή από τα παιδιά στην παραλία μέχρι Το service τα spa Ρεσεψιόν δηλαδή όλο το προσωπικό ευγενικό εξυπηρετικό ! Χαράς το αφεντικό που έχετε Τέτοιο προσωπικό ! Καλό φαγητό περιποιημένα ποτά Τέλεια καθαριότητα ! Εμείς να μαστέ καλά του χρόνου πάλι εδώ είμαστε ! Ευχόμαστε το ξενοδοχείο να δουλεύει καλά και να προσέχει αυτό το προσωπικό που έχει γιατί αυτό είναι δικιά μου γνώμη Μια μεγάλη περιουσία που έχει !!!

Ευχαριστούμε, Tsepissis
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική εμπειρία η διαμονή στο Olympia Golden Beach Resort and Spa! Ευρύχωρα και λειτουργικα δωμάτια, ιδιωτικες πισίνες σε ένα καταπράσινο περιβάλλον, εύγευστο και πλούσιο φαγητό καθώς και εξαιρετικό σέρβις! Ιδανικός προορισμός για διακοπές υψηλού επιπέδου!!!

Ευχαριστούμε, Parjo1960
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο με οικογενειακό κλίμα και άψοψη εξυπηρέτηση,το συστήνω ,στα 400 μέτρα υπάρχει μια εξαιρετική παραλία με χρυσή άμμο,το προσωπικό παίρνει άριστα με τόνο!
τα δωμάτια είναι άνετα και ευρύχωρα

Ευχαριστούμε, diiiiii