“Εξαιρετικο φαγητο”
Κριτική για: ΣΟΥ-ΜΟΥ

ΣΟΥ-ΜΟΥ
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το εχουμε επισκευτει πολλες φορες κατα το ταξιδι μας απο και προς την Κεφαλονια. Εξαιρετικο φαγητο,ταχυτητα στο service, σταθερη ποιοτητα. Σιγουρα θα ξαναερθω!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, IsidoraKef

Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη ταβέρνα με φρέσκα ψάρια ! Νοστιμότατο φαγητο μεγάλη ποικιλία απο ψαρικά , ολα φρέσκα και πεντανόστιμα ! Γρήγορο service και πολυ καλη εξυπηρέτηση ! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Alexandra S
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2016

Πολύ καλό για την περιοχή. Φρέσκο, καλοψημένο ψάρι & θαλασσινά, αλλά όχι μόνο. Υπάρχει ποικιλία καλομαγειρεμένου φαγητού στο μενού για όλα τα γούστα. Εξαιρετική εξυπηρέτηση, καλό περιβάλλον. Το συνιστώ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, Lily L
Η κριτική γράφτηκε 3 Δεκεμβρίου 2016

Εξαιρετικά πιάτα, τέλεια εξυπηρέτηση και άψογη ατμόσφαιρα με ποιοτικές μουσικές επιλογές! Το συνιστώ ανεπιφύλαχτα σε οποιονδήποτε επισκεφτεί την περιοχή!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Nikolakis_9
Η κριτική γράφτηκε 17 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό σε οικονομικές τιμές, ιδίως τα θαλασσινα που είναι φρεσκα. Δεν είναι τυχαίο ότι το προτιμούν επαγγελματίες που ταξιδεύουν από και προς τα νησιά για δουλειές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Nikos K

ΣΟΥ-ΜΟΥ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Βαρθολομιό, Περιοχή Ηλείας

Κυλλήνη, Περιοχή Ηλείας

ΣΟΥ-ΜΟΥ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!