“Αγαπάμε Σαλκίμι”
Κριτική για: Το Σαλκίμι

Η κριτική γράφτηκε 22 Νοεμβρίου 2020

Υπέροχο και ξεχωριστό φαγητό! Μοναδική και ονειρική μουσική!Τέλειο και φιλικό service! Οι τιμές λογικές! Θες να μείνεις για πάντα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ninasL6562ZO

Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ισως απο τα πιο ωραία φαγητα που φάγαμε στο Πήλιο. Μπορει ο χώρος του να μην είναι κατο το ξεχωριστό αλλα το φαγητό του είναι πολυ καλο εως άψογο και σε λογικές τιμες για ταβερνάκι.

1  Ευχαριστούμε, kostastz96
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2020

Το πιο νοστιμο και μαλακο αρνακι στην λαδοκολλα που εχω φαει!! Λουκουμακι! Πηραμε το αρνακι στην λαδοκολλα με πατατουλες και το ρολο μοσχαρακι απλα απιστευτα και τα δυο!!! Μπραβο μπραβο παιδια!! Επισης πολυ ωραιο και το γαλοτυρι τους!

Ευχαριστούμε, 56artemisk
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020

Νταξει τι να πω, μας κορόιδευαν μπροστα στα ματια μας! Καναμε μια στάση να πιουμε τσιπουρακι (ηπιαμε 1/4) και να φάμε μια κοτοπιτα (που φημίζεται για το μαγαζι αλλα εμας αυτο που μας ηρθε ηταν μπαγιατικο και ξαναζεσταμενο και τελείως άγευστο) και οταν ζητησαμε τον λογαριασμό μας ειπαν 20€ και απορησαμε.. Τους ρωτάνε αν εγινε καποιο λαθος γιατι η τιμη στον τιμοκατάλογο δεν έβγαινε τοσο και επέμεινε οτι τοσο εινσι να πληρωσουμε για ενα κομματι κοτοπιτα και 1/4 τριπουτο. Οκ! Ευχαριστουμε και καλη συνεχεια!

Ευχαριστούμε, elenafJ5898PP
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή μεσημέρι στις μηλιές και μετά από σύσταση γευματίσαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί η ατμόσφαιρα και το προσωπικό φιλικό τήρηση των μέτρων λόγω Covid το φαγητό πολύ καλό μερίδες ικανοποιητικές η σαλάτα σαλκιμι φοβερή όπως κ τα μαγειρευτά τους

Ευχαριστούμε, sweettraveller89

Το Σαλκίμι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μηλιές, Περιοχή Μαγνησίας

Το Σαλκίμι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα