Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο Κώστας και η Αφροδίτη πολυ ευγενικοί και εξυπηρετικοί άνθρωποι!
Η πισίνα σίγουρα ειναι στα ατού του ξενοδοχείου!
Άνετο πάρκινγκ.
Ασανσέρ για τους ορόφους.
Στα μείον ειναι το πρόβλημα που παρουσιάστηκε με την θέρμανση...το ενα βράδυ το καλοριφέρ ήταν χλιαρό και ευτυχώς που είχαμε το τζάκι(με μπόλικα ξύλα)να ζεσταθούμε,αλλα δωμάτια δεν είχαν τζάκι,το άλλο βράδυ το καλοριφέρ δεν δούλευε γιατί είχε πρόβλημα ο πυκνωτής όπως μας είπε...
Το air condition ειναι μονο για το καλοκαίρι.
Το δωμάτιο που είχα ήταν ιδιαίτερα μικρο,κατι που μου το σημείωσε και ο Κώστας.
Η τηλεοραση παλαιού τύπου.
Το πρωινό θέλει περισσοτερο χαρακτήρα.
Σίγουρα οι πολλές πίτες της Αφροδίτης βοηθανε αλλα δεν ειναι μονο αυτές.
Περάσαμε καλά,αλλα το ξενοδοχείο ειναι πολλά υποσχόμενο και θέλει ανανέωση...
Αν θυμαμαι καλά έδωσα 95€ και ήταν και ημέρες Χριστουγέννων.
σαν δωμάτιο τα χρήματα δεν τα αξίζει,θέλει βοήθεια και βελτίωση.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, NILIBE79
Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2017

Όμορφη θέα,καθαρά άνετα δωμάτια,φιλικοτατοι ιδιοκτήτες!Άνετα θα το επισκεπτομασταν ξανά!(Είχαμε ενα μικρό θέματακι με την εμβέλεια του wifi αλλά αυτό είναι κάτι που διορθώνεται πανευκολα).Περάσαμε super!!

• Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Νίκη Ψ
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2017

Πανεμορφη τοποθεσια,πολυ καλες εγκαταστασεις. Το δωματιο ηταν πολυ καθαρο και το πρωινο πλουσιο. Οι ιδιοκτητες μας υποδεχτηκαν με χαμογελο και ηταν πολυ προθυμοι να μας απαντησουν σε οποιαδηποτε απορια μας,Πολυ ομορφη εμπειρια!!

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, joanne z
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η Αφροδίτη και ο Κώστας είναι δυο υπέροχοι άνθρωποι που με πολυ μεράκι κι αγαπη έφτιαξαν ενα υπέροχο ξενοδοχείο για στιγμές ξεκούρασης και χαλάρωσης!!! Το ξενοδοχείο και το δωμάτια πεντακάθαρα απίστευτη θέα στη θάλασσα το βουνό και την πισίνα! Άψογη εξυπηρετήσει μακάρι να μπορέσουμε να ξανά πάμε το συστήνουμε ανεπιφύλαχτα!!!! Ευχαριστούμε για όλα!!!!

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Ioanna V
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Κλείσαμε ένα τετράκλινο μέσω κοινωνικού τουρισμού. Έχουμε 3 μικρά παιδιά..... αφού στείλαμε προκαταβολή και πήρα να επιβεβαιώσω, ρώτησα και αν εχει ψυγείο το δωμάτιο, με ρώτησε ηλικίες των παιδιών μου. Μου ειπε οτι το ψυγείο μπορώ να το χρησιμοποιήσω μόνο για νερό δεν μπορώ να βάλω μεσα ουτε γάλα ουτε φρούτα ουτε τίποτα!!!
Και 25 ημέρες πριν πάμε μας ακύρωσε την κράτηση χωρίς καμία δικαιολογία!!!!
Επιβεβαιωμένο και στο booking!!!
"Το κατάλυμα δεν δέχεται παιδιά".
Απλα ανήθικο!!!!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με οικογένεια