Priceline
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος, πρόκειται για ένα ανακαινισμένο παλιό υποστατικό, κατοικία των υπηρετών του Φιλιππίδη. Αποπνέει αίσθηση παρελθόντος, με διαρρύθμιση και αρχιτεκτονική περασμένων, όμορφων εποχών. Η παρουσία του ξύλου και της παραδοσιακής τεχνοτροπίας, δεσπόζει και κλέβει την παράσταση. Ευγενική και εξυπηρετική ιδιοκτήτρια, σερβίρει η ίδια το πρωινό, το οποίο είναι πλήρες και χορταστικό. Η θέα από την αυλή προς τον Παγασητικό κόλπο, μαγευτική.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, EvStef
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό ευγενέστατο, το πρωινό πλούσιο, αλλά πολύ δύσβατο το καλντερίμι προς την πλατεία και το πάρκινγκ με πολλά εμπόδια στην πρόσβαση. Ο κήπος σχεδόν σε εγκατάλειψη και η καθαριότητα δεν είναι το δυνατό τους σημείο. Βέβαια η θέα είναι απίθανη!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, X2816YW_
Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2019

Επισκεφθήκαμε τον ξενώνα με την παρέα μου το καλοκαίρι του 2016 και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Οι ιδιοκτήτριες πολύ φιλόξενες και εξυπηρετικές, τα δωμάτια καθαρά και με υπέροχη θέα. Το πρωινό ήταν κάτι παραπάνω από ικανοποιητικό. Θα το ξαναεπισκεφτούμε σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
2  Ευχαριστούμε, 249vickyt