Travelocity
Trip.com
eDreams
Priceline56 $
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αυτή η οικογενειακή επιχείρηση έχει ευχάριστους και ευγενικούς ανθρώπους, είναι από την Καλαμάτα 15 λεπτά με το αμάξι, ωραίο πρωινό για την κατηγορία του,αρκετά καθαρό και το ξενοδοχείο και τα δωμάτια, πρόσφατα ανακαινισμένο, ζεστό νερό πάντα ,24ωρη ρεσεψιόν, αιρκοντίσιον σχετικά καινούργια και αθορυβα. Ιδιαίτερη εντύπωση μας έκαναν τα παιδιά που ήταν στο πρωινό πολύ ευγενικά και πρόθυμα να βοηθήσουν αλλά και στον Κο Πανό Μουρίκη που μας έλυνε οποίες απορίες είχαμε με το χαμόγελο...έλειπε ένα τέτοιο ξενοδοχείο από την Μεσσήνη. Ένα μεγάλο μπράβο λοιπόν σε όλους.

Ευχαριστούμε, Antonis L
Ο/η Panos Mourikis, Γενικός Διευθυντής του Kleopatra Inn, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ Κ. Antonis,

Λάβαμε με μεγάλη χαρά την άριστη βαθμολογία και κριτική σας. Τα πολύ ευγενικά σας λόγια μας χαροποιούν ιδιαίτερα πολύ για τη συνέχεια της προσπάθειας μας να παρέχουμε άριστη φιλοξενία στους επισκέπτες μας. Έτσι, το σύνολο της αξιολόγησής σας θα μεταφερθεί στην ομάδα μας.

Ειλικρινά ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την θετική σας εμπειρία και αναμένουμε να σας φιλοξενήσουμε πάλι στο προσεχές μέλλον.

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχη φιλοξενια, πολυ ωραιο ξενοδοχειο και καθαρό!Η σουιτα φοβερη, με μεγαλους χωρους και ντουλαπες. Ολα ηταν τελεια και το πρωινο πλουσιο.Το συστηνω οχι μονο για οικογενειες αλλα και ζευγαρια και παρεες.

Ευχαριστούμε, 423gellyc

Αγαπητή κυρία Gelly,

Ευχαριστούμε για την άριστη βαθμολογία και αξιολόγησή σας. Μας χαροποιεί πολύ που απολαύσατε τη σουίτα μας και το "πλούσιο πρωινό μας". Ελπίζουμε να ανταποκριθήκαμε στο σύνολο των προσδοκιών σας και να είχατε μια άριστη εμπειρία στη μαγευτική Μεσσηνία. Με χαρά να σας υποδεχθούμε ακόμη μια φορά στο προσεχές μέλλον.

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021

Το ξενοδοχείο ήταν ανώτερο των προσδοκιών μου. Καθαρό και άνετο δωμάτιο, ευγενικό προσωπικό, προσεγμένοι εξωτερικοί χώροι. Το ξενοδοχείο είναι ήσυχο με άνετο παρκινγκ. Το πρωινό σερβίρεται και στον κήπο.

Ευχαριστούμε, _X9740NF
Ο/η Panos Mourikis, Γενικός Διευθυντής του Kleopatra Inn, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Ιουλίου 2021

Αγαπητή Κ. Ηλέκτρα,

Ευχαριστούμε θερμά για την άριστη βαθμολογία και την ευγενική αξιολόγησή σας. Ο χρόνος που διαθέτετε στην κοινότητα της Tripadvisor να μοιραστείτε την εμπειρία σας, είναι ιδιαίτερα σημαντικός για τη βελτίωση της φιλοξενίας μας. Μας χαροποιεί που η εμπειρία σας ήταν θετικότατη και απολαύσατε τη φιλόξενη ομάδα μας και τους ανακαινισμένους και καθαρούς χώρους μας.

Με χαρά να σας φιλοξενήσουμε ακόμη μια φορά στο προσεχές μέλλον στη μαγευτική Μεσσηνία και στο ξενοδοχείο μας Kleopatra Inn.

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εν συντομία.
Άριστη εξυπηρέτηση από το φιλικοτατο προσωπικό.
Άριστη γνώση των αξιοθέατων της περιοχής.
Ταχύτητατο wifi.
Τίποτα το αρνητικο.
Πολύ κοντά στην Αρχαία Μεσσήνη .
Ο αρχαιολογικός χώρος είναι ένας κρυμμένος θησαυρός που δυστυχώς δεν έχει λάβει την δημοσιότητα που αξίζει .
Τεράστια έκταση με πολλά καλοδιατηρημένα μνημεία

Ευχαριστούμε, _G1394AS

Αγαπητέ κ. Ριζόπουλε,

Ευχαριστούμε για την άριστη αξιολόγηση και βαθμολογία σας. Μας χαροποιεί πολύ που απολαύσατε τη φιλοξενία της ομάδας μας αλλά και τις αναβαθμισμένες υποδομές μας. Αναφορικά με την Αρχαία Μεσσήνη και την πολύ σύντομη απόσταση που μας χωρίζει, πρόκειται ασφαλώς για έναν εξαιρετικά διατηρημένο αρχαιολογικό χώρο.

Ελπίζουμε να ανταποκριθήκαμε στο σύνολο των προσδοκιών σας και να σας υποδεχθούμε ακόμη μια φορά στο προσεχές μέλλον.

Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2021

Το δωμάτιο ειχε καθημερινη καθαριοτητα(πετσετες, χαρτι υγειας και σεντονια).
ο μπουφες για το πρωινο πλουσιος και τα παντα φρεσκα! ο κυριος Πάνος στην υποδοχη πολυ εξυπηρετικος και προθυμος να μας ποροτεινει μερη για φαγητο ποτο και αξιοθεατα!
Το ξενοδοχειο τηρουσε ολα τα μετρα για τον covid-19!

Ευχαριστούμε, stavpa
Ο/η Panos Mourikis, Γενικός Διευθυντής του Kleopatra Inn, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Ιουλίου 2021

Αγαπητέ κ. Stavpa,

Ευχαριστούμε θερμά για την άριστη βαθμολογία και αξιολόγησή σας. Εκτιμούμε ιδιαίτερα πολύ τον χρόνο που διαθέσατε στην κοινότητα της Tripadvisor ώστε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας Kleopatra Inn. Ελπίζουμε να ικανοποιήσαμε το σύνολο των προσδοκιών σας και μας χαροποιεί ότι απολαύσατε τα φρέσκα και πλούσια εδέσματα του μπουφέ μας.

Όπως σωστά αναφέρατε, η τήρηση των πρωτοκόλλων Covid 19 αλλά και η γενικότερη καθαριότητα είναι βασικό μέλημά μας, ως εκ τούτου εκτιμούμε ότι σας ικανοποίησαν. Αναμένουμε να σας φιλοξενήσουμε ακόμη μια φορά στο μέλλον στην όμορφη Μεσσηνία και το Kleopatra Inn.