Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2020

Μειναμε 4 ημερες ολο το προσωπικο ευχαριστο και προθυμοι να σε εξυπηρετησουν επισης η Θεωνη εξαιρετικη και τελος ο κ Πανος επισης εξαιρετικος και προθυμος να σε εξυπηρετηση σε οτι χρειαστει νοιωσαμε ενα πολυ οικειο περιιβαλλον

Συμβουλή για το δωμάτιο: ησυχα δωματια και καθαρα
Ευχαριστούμε, W5949FYmariaa
Ο/η Panagiotis Mourikis, Γενικός Διευθυντής του Kleopatra Inn, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή επισκέπτρια,

Ευχαριστούμε για την όμορφη αξιολόγησή σας και το χρόνο που διαθέσατε. Η ομάδα μας προσανατολίζεται πάντα στην άριστη φιλοξενία σας, έτσι χαιρόμαστε ιδιαίτερα που "νιώσατε ένα πολύ οικείο περιβάλλον". Ελπίζουμε να είχατε μια συνολικά θετική εμπειρία και να σας υποδεχτούμε στη Μεσσηνία ακόμη μια φορά.

Φιλικά,
Η ομάδα του Kleopatra Inn

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχείο σε πολύ καλή τοποθεσία, πεντακάθαρο και με πολύ ευγενικό προσωπικό. Ιδανική επιλογή για οικογένειες, ζευγάρια αλλά και για επαγγελματικά ταξίδια. Το συστήνουμε όχι μόνο ως value for money επιλογή αλλά και ως μια ιδανική ευκαιρία εξερεύνησης της Μεσσηνίας. Σας ευχαριστούμε πολύ

Ευχαριστούμε, 590antoniosm

Αγαπητέ επισκέπτη,

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που απολαύσατε τη διαμονή σας στη μαγευτική Μεσσηνία με βάση το ξενοδοχείο μας Kleopatra Inn. Η θετική σας εμπειρία αναφορικά με την καθαριότητα και τη φιλοξενία μας είναι σημαντική για εμάς, την ομάδα του Kleopatra Inn.

Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε στο προσεχές μέλλον.

Με εκτίμηση.

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Μείναμε 8 ημέρες σε ένα πολύ φιλόξενο και καθαρό ξενοδοχείο
με πολύ ευχάριστο,εξυπηρετικό και πρόθυμο προσωπικό.Το
προτείνουμε στον κόσμο να το προτιμήσει ανεπιφύλακτα.Τέλος βρίσκεται
στο κέντρο της Μεσσήνης με αποτέλεσμα να μπορείς δεις πολλά όμορφα μέρη.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια της πίσω πλευράς έχουν θέα έναν όμορφο καταπράσινο κήπο.
Ευχαριστούμε, MMALEKAKH

Αγαπητή Κ. Malekakh,

Ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας Kleopatra Inn. Ευχαριστούμε θερμά που μας "προτείνετε ανεπιφύλακτα" για τη φιλοξενία, την καθαριότητα και την ομάδα του Kleopatra Inn. Ευελπιστούμε να ανταποκριθήκαμε στο σύνολο των προσδοκιών σας και να σας φιλοξενήσουμε και πάλι στο προσεχές μέλλον.

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Μείναμε 4 ημέρες στο ξενοδοχείο αυτό. Ειμασταν 2 ενήλικες κι ένα παιδί.
Το δωμάτιο που μείναμε ήταν μικρό για τέτοια οικογένεια. Δεν υπήρχε ντουλάπα στο δωμάτιο μας, παρά μόνο 3 κρεμαστρες σε μια κατασκευή στο τοίχο.
Παρόλα αυτά, το προσωπικό ήταν εξαιρετικό, στην reception ήταν πολύ ευγενικοί και μας κατεύθυναν με τις συμβουλές τους, όποτε το ζητήσαμε.
Τι πρωινό ήταν πολύ καλό και επαρκεστατο, δεδομένων των συνθηκών (covid-19).
Το ξενοδοχείο ήταν σε πολύ καλό σημείο για την εξερεύνηση της Μεσσηνίας.
Αν και νομίζω ότι χρήζει ανακαίνισης η πρόσοψη του, θεωρώ ότι είναι ένα value for money για να γνωρίσει κάποιος την περιοχή.

Ευχαριστούμε, GUSKRH
Ο/η Panagiotis Mourikis, Γενικός Διευθυντής του Kleopatra Inn, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε θερμά για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε τη θετική εμπειρία σας στην κοινότητα της Tripadvisor. Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που ανταποκριθήκαμε στη φιλοξενία των προσδοκιών σας. Ελπίζουμε να σας υποδεχθούμε και πάλι στο προσεχές μέλλον και να εκμεταλλευτείτε τη στρατηγική τοποθεσία μας για να εξερευνήσετε τη Μεσσηνία.

Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

5 αστερια σε ενα πολυ ωραιο ξενοδοχειο οπου μειναμε 5 βραδυα και εχω να πω τα καλύτερα! Ευγενικοτατο προσωπικο και πεντακάθαρο ξενοδοχείο. Ότι και να χρειαστηκαμε ηταν προθυμοι ολοι να μας βοηθήσουν. Ευχαριστούμε πολύ παιδιά να στε καλά!!! Εις το επανιδειν..

Ευχαριστούμε, Ellena83-11

Αγαπητή Ellena

Ευχαριστούμε θερμά για την άριστη βαθμολογία σας και την εξαιρετική κριτική σας. Ο χρόνος που διαθέσατε να μοιραστείτε την εμπειρία σας είναι ιδιαίτερα σημαντικός στη βελτίωση των παρεχόμενων υπηρεσιών μας. Ευελπιστούμε να σας φιλοξενήσουμε ακόμη μια φορά στο προσεχές μέλλον.