Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2020

Είμαστε οικογένεια 5 ατόμων (παιδιά 11, 10, 3,5 ετών).
Η εμπειρία της διαμονής μας απλά υπέροχη.
Ευγενέστατο και χαμογελαστό προσωπικό (ο Πάνος στη ρεσεψιόν σε ενημερώνει και σε εξυπηρετεί για τα πάντα !!!)
Αισθάνεσαι σαν το σπίτι σου.
Όσο πιο πολλές μέρες μένεις τόσο καλύτερα περνάς.
Η εξυπηρέτηση σε όλο της το μεγαλείο.
Καθαριότητα, ευγένεια, συνεργασία, εξυπηρέτηση, οικογενειακή ατμόσφαιρα, υπέροχοι άνθρωποι, υπέροχο μέρος.
Βολεύει η τοποθεσία του διότι είναι δίπλα στη Μεσσήνη που έχει τα πάντα, δέκα λεπτά από την Καλαμάτα και στη μέση των διαδρομών προς τις παραλίες και της ανατολικής και της δυτικής Μεσσηνίας.
Μεγάλο δωμάτιο το superior οικογενειακό.
Πολύ καλό πρωινό με άνετο εσωτερικό χώρο αλλά και δυνατότητα πρωινού στην αυλή κάτω από δέντρα.
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα για οικογένειες αλλά και για ζευγάρια.
Θα σας ξαναεπισκεφτούμε σίγουρα.
Τάσος - Μαρία - Θάνος - Χρήστος - Δέσποινα (από Τρίκαλα)

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, tassosatoun
Ο/η Panagiotis Mourikis, Γενικός Διευθυντής του Kleopatra Inn, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Αυγούστου 2020

Αγαπητοί επισκέπτες,

Ευχαριστούμε για τα θερμά σας λόγια και την άριστη βαθμολογία σας. Μας ικανοποιεί η θετική σας εμπειρία στο superior Οικογενειακό μας δωμάτιο αλλά και η αναφορά σας στο μεσσηνιακό πρωινό στον κήπο μας. Ευελπιστούμε να σας φιλοξενήσουμε ακόμη μια φορά στην Μεσσήνη.

Πάνος

Η κριτική έγινε: 10 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο στην πόλη της μεσσηνης.. Από τα πιο ωραία ξενοδοχεία!! Φοβερό πρωινό πολύ καθαρά δωμάτια αξίζει μια επίσκεψη στη πόλη της μεσσηνης!! Επίσης φοβερό πρωινό με παραδοσιακές λυχουδιες που καλύπτει και τον πιο απαιτητικό ουρανίσκο!! Συγχαρητήρια στην ομάδα του kleopatra Inn!!! Σύντομα πάλι κοντά σας!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, _I9305IC
Ο/η Panos_Mourikis, Γενικός Διευθυντής του Kleopatra Inn, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Μαΐου 2020

Αγαπητές επισκέπτη,

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα για τον πολύτιμο χρόνο και τη θετική κριτική σας. Μας ικανοποιεί ιδιαίτερα η θετική σας εμπειρία στο ξενοδοχείο μας Kleopatra Inn. Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε ακόμη μια φορά στους ανακαινισμένους χώρους μας και να γευτείτε τη μεσσηνιακή κουζίνα.

Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Kleopatra Inn Hotel Πόσο συχνά γεύεσαι κάθε μέρα στο πρωινό της διαμονής σου: ζουμερά ξερά σύκα λεπτά κομμένα προς διευκόλυνση σου και όχι ολόκληρα!, μαρμελάδα πορτοκάλι με κομμάτια φρούτων να πλημμυρίζουν τις αισθήσεις σου, τραγανό παστέλι, κομπόστα κυδώνι στο υπέροχο ζουμάκι της να συνοδεύσεις όπως θέλεις, ζεστή λαγάνα με μπόλικο σουσάμι λόγω της ημέρας, λαλάγγια αέρινα και παστό σύγκλινο συνοδεία φέτες πορτοκαλιού? Και όλα αυτά με διακόσμηση Ελλάδας και πολλή ομορφιά! Η Καλή Μέρα ξεκινάει με ανθρώπους που σε φροντίζουν, αγαπούν, κοπιάζουν και σέβονται το χώρο του Ελληνικού Τουρισμού όπου δραστηριοποιούνται. Ευχαριστούμε πολύ!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, 2020katherinap
Ο/η Panagiotis M, Public Relations Manager του Kleopatra Inn, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαρτίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε το πιστοποιημένο Μεσσηνιακό πρωινό μας! Ευελπιστούμε στο προσεχές μέλλον να σας φιλοξενήσουμε και πάλι!

Kleopatra Inn

Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2019

Ξενοδοχειο υποδείγματα καθαρό, σε κομβικό σημείο για περιηγήσεις στις γύρω περιοχές,ήσυχη περιοχή,πολύ κοντά η παραλία της μπούκα με την ατελείωτη αμμουδερή παραλία, εξυπηρετικό προσωπικό και νόστιμο πρωινό.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, george d
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2019

Ήσυχο ξενοδοχείο ιδανικό για οσους θέλουν να ηρεμήσουν κ οικογένειες.
Το σημείο ιδανικό για εξορμήσεις προς όλες τις κατευθύνσεις .
Πεντακάθαρο κ πρόσφατα ανακαινισμένο .
Το κυριότερο από όλα το προσωπικό ευγενέστατο κ πάντα σε έτοιμοτητα.!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, visavva