Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπερτιμημένο πολύ.
Πανάκριβες τιμές. Το δωμάτιο μέτριο.Στο πρωινό γινόταν χαμός-ουρά περίμεναν ο ενας πάνω στον άλλο πχ για την ομελέτα.
Τα μέτρα προστασίας covid-19 ελάχιστα.
Η θάλασσα ηταν βάλτος.
Το φαγητό στο ala cart εστιατόριο ηταν πολύ καλό.

Ευχαριστούμε, Pazorth
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2020

Επισκευτήκαμε το ekies για κοκτέιλ αλλα απογοητευτήκαμε με την εξυπηρέτηαη,δώσαμε και δεύτερη ευκαιρία άλλα δυστυχώς φύγαμε με την ίδια αρνητική διάθεση..Το service απαράδεκτο..μόλις καταλάβαιναν ότι δεν είμαστε πελάτες του ξενοδοχείου μας εξυπηρέτησαν με το ζόρι και μας έκαναν να αισθανθούμε πολύ άσχημα..Τα τραπέζια βρώμικα,κολλούσαν απο προηγούμενα ποτά,κάτω πεσμένα μαχαιροπίρουνα και όταν τους ζητήσαμε να το καθαρίσουμε ήρθαν με την τρίτη φορά και μας είπαν πάθατε κάτι;;;όχι τους είπαμε απλα λόγω των συνθηκών δεν θέλουμε να ερχόμαστε σε επαφή με βρώμικο τραπέζι...Αγέλαστες κοπέλες στο service,σου έδιναν την εντύπωση πως είχαν αυτη την γραμμή συμπεριφοράς απο τους ανώτερούς τους..ίσως για συγκεκριμένους πελάτες που θα έπιναν μονο 2 κοκτέιλ και ενα νερο , 12 euro το καθε κοκτέιλ και 4 ευρώ το νερό.Κρίμα γιατι είναι πολύ όμορφος χώρος!

Ευχαριστούμε, FNektaria
Ο/η EkiesAllSensesResort EkiesAllSensesResort, General Manager του Ekies All Senses Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Nektaria,

Κρίνοντας από τον τίτλο του review σας μπορεί κανείς να διακρίνει την σύγχυση αλλά και την προχειροσύνη που σας διακατείχε την ώρα της σύνταξης του.

Πέραν από αυτό θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως τόσο η κουζίνα μας αλλά και το μπαρ μας είναι πιστοποιημένα με ISO και η καθαριότητα είναι ακρογωνιαίος λίθος σε όλη αυτή την διαδικασία. Αλλά φαντάζομαι πως θα το είχατε διαπιστώσει και η ίδια σας αν πραγματικά κάνατε τον κόπο να μας επισκεφτείτε.

Όσον αφορά την “γραμμή” που παίρνουν οι συνάδελφοι μας από τους προϊσταμένους τους ( και όχι ανώτερους) είναι σε τέτοιες περιπτώσεις αφενός μεν να ζητούμε συγνώμη αν έχουμε κάνει κάπου λάθος και αφετέρου στην συνέχεια να τους ξεναγούμε στους χώρους μας για να δούνε και οι ίδιοι τις διαδικασίες που ακολουθούμε. Αλλά είμαι σίγουρος πως και εδώ γνωρίζετε πολύ καλύτερα από εμάς….

Κλείνοντας, προφανώς και είμαι στην διάθεση σας να κουβεντιάσουμε την “επίσκεψη” σας στο ξενοδοχείο μας.

Υ.Γ: Για την τρίτη ευκαιρία έχουμε να σας προτείνουμε εξαιρετικές εναλλακτικές στην γύρω περιοχή.

Νίκος Μαργαρίτης
Γενικός Διευθυντής.

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικες υπηρεσιες απο εξαιρετικους ανθρωπους! Περα απο τους πολυ προσεγμενους χωρους, το προσωπικο μας κερδισε επισης. Καθαριοτητα και ευγενεια και παντα με χαμογελο! Οσοι μας εξυπηρετησαν, απο τον πρωτο καφε της μερας με θεα στη θαλασσα μεχρι το checkout εχουν τις ευχαριστιες μας! Επισης το spa και το treehouse ειναι στα not to be missed! Ανυπομονουμε να επιστρεψουμε

Ευχαριστούμε, catherinekY2748IY
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020

Φανταστικό ξενοδοχείο !
Μείναμε για 2 βραδιά στο Δωμάτιο 215. Το δωμάτιο διέθετε ιδιωτική πισίνα. Ήταν υπέροχο και καθαρό. Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο και το πρωινό διέθετε πολλές επιλογές. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό.

Ευχαριστούμε, evagF6406VY
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2020

Ωραιο μερος,τα δωματια πολυ κοντα στην παραλια, τρομερο προσωπικο τους αξιζουν 6 αστερια , πολυ ωραιο πρωινο μπροστα στη θαλασσα.
Η πισίνα ζεστη, γενικά δεν είδα κάτι το όποιο να μου χαλάσει σε κατι την καλή εικόνα.

Ευχαριστούμε, toliss2018