“Μέτρια η ποιότητα της πίτσας!”
Κριτική για: Οβελίξ

Οβελίξ
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2021

Μετά το μπάνιο μας πήγαμε για πίτσα σε αυτό το μαγαζί!Η πίτσα ήταν μέτρια σε γεύση και στις άκρες σε ένα σημείο ήταν και καμμένη. Επίσης δεν είχε ανεμιστήρες με αποτέλεσμα να τρως και να ιδρώνεις λόγω της αφόρητης ζέστης του καλοκαιριού. Το προσωπικό ήταν ευγενικό!

Ευχαριστούμε, IoanDemy

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πάμε καθόμαστε μπαίνει ένα παλικάρι με ένα σκυλί του φωνάζει ο σερβιτόρος μπροστά στο μαγαζί εεεε φίλε έξω με το σκυλί(το παλικάρι παίρνει το σκυλί και φεύγει) , μετά σκεκεται στο κέντρο του μαγαζιού και φωνάζει σε όλους μας να χαλαρώσουμε λίγο και πως όλοι θα φάμε κ πως είμαστε διακοπές οπότε να το πάρουμε χαλαρά. Ήρθε ένας σερβιτόρος να στρώσει το τραπέζι και καπάκι έρχεται ένας άλλος (σερβιτόρος) κ του λέει ααα εσύ θα τους στρώσεις ΑΥΤΟΥΣ?? Μετά από λίγο ο "κύριος" που μας έλεγε να χαλαρώσουμε άρχισε να βαράει παλαμάκια για να τραβήξει την προσοχή όλων και να λέει οποίος θέλει να φύγει γιατί υπήρχε 1ωρα αναμονή για πίτσα. Εννοείται πως σηκωθήκαμε και φύγαμε βούτυρο στο ψωμί μας η αναμονή σας "κύριοι ". Χαλαρώστε λίγο τα κορμιά σας και σκεφτείτε λίγο πως όλοι όσοι έρχονται είναι λόγος που το μαγαζάκι σας μένει ανοιχτό. Αλλιώς κλείστε το κ δουλέψτε το για πάρτη σας.Δεν είναι εύκολο να δουλεύεις σεζόν ούτε να ακούς το μακρυ και το κοντό του καθενός αλλά λίγος τρόπος και ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ και κανέναν. Σηκωθήκαμε φύγαμε και φάγαμε σε μια άλλη πιτσαρία έξω από το καρύδι. Εκεί και ευγενικοί ήταν και καθαροί και τηρουσαν τα μέτρα.

1  Ευχαριστούμε, Maria M
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο απόλυτος ΑΝΤΙεπαγγελματισμός! Οδηγήσαμε 10 χλμ από ένα κάμπινγκ φτάνοντας στο Μαγαζι να πάρουμε πακέτο 6 πίτσες και τέσσερις μακαρονάδες. Υποδοχή τραγική με το «αφεντικό» (το λεω έτσι διότι έτσι αυτολανσάρεται) ο οποίος αγενέστατα μας έδιωξε! «Δε δίνουμε πακέτο, καλά καλά δε μας φτάνουν για σαλόνι, ξεχάστε το!» και σηκώθηκε φεύγοντας αδιάφορος! Εμείς ΟΚ δε θα ξαναπατήσουμε! Είναι ομως ένας όνειδος για τον ελληνικό τουρισμό. Φρίκη!

2  Ευχαριστούμε, amvr0si0st
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η χαρά του ΕΟΔΥ......15 άτομα σε ένα τραπέζι εν μέσω έκτακτων μέτρων στην Χαλκιδική, οι εργαζόμενοι τις μάσκες τις φοράνε κάτω από την μύτη.......στην ερώτηση μας να πάρουμε πακέτο μας το αφεντικό απάντησε ότι δεν δίνει......γιατί έτσι γουστάρει!!! Καταπληκτικός

1  Ευχαριστούμε, toybook
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Η πίτσα με κάτι ελιές ολόκληρες πεταμενες πανω.Η σαλάτα,σαλάτα να την κάνει ο Θεός ούτε για τις κοτες,οι σερβιτόροι ήταν από πάνω ως κατω λες και δούλευαν σε οικοδομή,με ειρωνικό υφακι.δεν αξίζει με τπτ...όσο για κανόνες υγιεινής και προστασίας από την εξάπλωση του covid ας το αφήσουμε καλυτερα.

1  Ευχαριστούμε, Cisse_pao13

Οβελίξ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουρβουρού, Σιθωνία

Οβελίξ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα