“Άψητα και ωμά φαγητά.”
Κριτική για: Elia Elia

Elia Elia
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2018

Θα συναντήσετε σε πολλά μέρη αυτό το «σκηνικό». Λόγω απίστευτου τουρισμού, το κρέας θα το τρώτε ωμό. Μέσα στον Αλικανά θα βρείτε και άλλα που θα σας σερβίρουν άψητα φαγητά. Αν όμως τον γύρο τον θέλετε πολύ ξεροψημένο ψάξτε και θα βρείτε φαγητό όπως θα το ζητήσετε. Σε αυτό όμως το μαγαζί μείνετε μόνο αν σας αρέσει το σούσι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
6  Ευχαριστούμε, antigoni R
Ο/η elia e, Owner του Elia Elia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Αυγούστου 2018

Λυπάμαι πάρα πολύ για την κριτική σας. Θα έπρεπε να μπείτε στον κόπο να μας αναφέρετε τι ήταν αυτό που φάγατε και ήταν ωμό ή τουλάχιστον όταν βρισκόσασταν στον χώρο μας να μας το πείτε και αν ήταν πράγματι όπως το λέτε να το διορθώσουμε. Αμφιβάλλω αν γνωρίζετε τι είναι το σούσι και αν έχετε φάει ποτέ.
Μόνο ως κακόβουλη μπορώ να δεχθώ την κριτική σας.
Ευχαριστώ πολύ

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι καλύτερο έχω φάει σε ταβέρνα στην Ζάκυνθο, έχω έρθει αρκετές φορές και έχω δοκιμάσει πολλά πιάτα... σας το συνιστώ να δοκιμάσετε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Κωστας Β
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα απο τα καλητερα μαγαζια στην ζακυνθο. φοβερό μοσχαρι στηφαδο και αρνι κλέφτικο .πολυ όμορφο περιβάλλον και το προσωπικό πολυ φιλικό.ενα εστιατόριο που σίγουρα θα πρότεινα σε ολους και θα ξανα πηγενα με κλειστα ματια

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Michael K
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε την ελια καθως ειναι απο τα λιγα μαγαζια στον αλικανά που δεν είναι τέρμα κακογουστο. Οι μερίδες ειναι μεγάλες και οι πατάτες φρεσκιες και οχι προτηγανισμένες, το προσωπικό ευγενικό. Η χοιρινή ηταν στεγνή και ο γύρος σχεδόν μόνο λίπος. Αυτές οι 2 μεριδες , πεπσι και νερό 18.5 ευρώ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Marianna T
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πριν από λίγες μέρες βρεθήκαμε στη Ζάκυνθο, στην περιοχή του Αλικανα! Εκεί επισκεφθήκαμε το εστιατόριο "ελια"! Τι να πρωτοπει κανεις...? Το φαγητό? Εξαιρετικο!!!!! Μεγάλες μερίδες σε συνδυασμό με προσιτές τιμές (συνδυασμός θανατηφόρος για μας τους καλοφαγαδες!!!). Πολύ καλό σέρβις και ένας όμορφος κι ευαερος χωρίς για να απολαύσεις το φαγητό σου!!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα ειδικά στους λάτρεις του καλου φαγητου!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, DanaiLama89

Elia Elia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αλυκανάς, Ζάκυνθος

Elia Elia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!