“Μο να δι κο”

Golden Dragon & Taj Mahal Restaurant
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η ατμοσφαιρα ζεστη και φιλικη!η κοπελα που μας σερβιρε ηταν εξυπηρετικοτατη και μας βοηθησε πολυ στο τι να διαλεξουμε!!!πηραμε 6-7 ορεκτικα τα οποια λατρεψαμε και 3 κυριως πιατα τα οποια παρολο που ειχαμε σκασει απ το φαι τα τσακισαμε!!!η ποικιλια στο μενου ηταν πολυ μεγαλη κι για ολα τα γουστα!!!οικονομικο για την ποιοτητα του!μειναμε πολυ ευχαριστημενοι το μονο κακο ειναι οτι δε μενουμε ζακυνθο και δε μπορουμε να τρωμε συνεχειααα εκει!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, Freedom729964

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το εστιατπριο με την κοπέλα μου πριν λίγες ημέρες.. πραγματικά με το που πατήσαμε το πόδι μας μεσα νιώσαμε την ζεστασιά απο τους ιδιοκτήτες.. μας καλωσόρισαν και μας έβαλαν να καθησουμε. Ηταν μια μερα που πραγματικά δεν ηξερα τι να φαω. Οποτε έκλεισα το μενού και ζήτησα απο την ιδιοκτήτρια να μας προτείνει.. αφου τα ανοιξιάτικα ρολά και με τα παιδάκια μπαρμέκιου μας άνοιξαν την όρεξη, Τα νουντλες λαχανικών μαζι με τομοσχαρακι που τσιτσιριζε ηταν πραγματικά οτι καλύτερο εχω φάει σε κινεζικό. Ενα μπράβο σε όλη την οικογένεια για το καλο φαγητο και την άψογη εξυπηρετηση. Θα έιστρεψουμε συντομα εκει!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
4  Ευχαριστούμε, Leonidas K
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητο.
Το ινδικό και το κινεζικο φαγητό ήταν απλά υπέροχο..πολλυ μεγάλες μεριδες σε λογικες τιμές.. Το σέρβις ευγενικό και πάντα με χαμογελο

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2016
3  Ευχαριστούμε, Tzina K
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2016

Πήγαμε πρώτη φορά σε τέτοιου είδους εστιατόριο κ παρότι δεν καταλαβαίναμε τίποτε απο τον κατάλογο,το προσωπικό μας εξήγησε τα πάντα με χαμόγελο!!Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι κ με την πρώτη ευκαιρία θα το ξαναπροτιμήσουμε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
2  Ευχαριστούμε, Gogo H
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι ενα απο τα καλητερα εστιατόρια στον Αλυκανα . Το ινδικό και το κινεζικό ειναι πολυ ωραιο και νόστιμο . Πρεπει να το επισκέπτονται όλοι όσοι πάνε διακοπες τουλάχιστον μια φωρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, marinosd2013

Golden Dragon & Taj Mahal Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ζάκυνθος, Ιόνια Νησιά
Αλυκές, Ζάκυνθος

Λαγανάς, Ζάκυνθος
Τσιλιβί, Ζάκυνθος

Ζάκυνθος (Χώρα), Ζάκυνθος

Golden Dragon & Taj Mahal Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!