Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Travelocity
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η κοπελα ήταν ευγενέστερη και καλλιεργημένη, ο χώρος ταιριαστός με το υπόλοιπο οικοτουριστικό στυλ και τα foot thai massage που μου έκανε απολαυστικά χαλαρωτικά.Και από ότι λέει η κόρη μου το aromatherapy massage ηταν εξίσου καλο. Απλα ...ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΊΑ

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, polykate
Ο/η Vasilis PAPADAKIS, Ιδιοκτήτης του Enagron Ecotourism Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιουνίου 2021

Καλημέρα! Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια όσον αφορά στο σπα μας. Χαιρόμαστε που είχατε μια όμορφη εμπειρία και ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο μέλλον! Η οικογένεια του Έναγρον σας στέλνει πολλούς χαιρετισμούς

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2020

ΦΥΣΗ αυθεντικά ορεινή ,διαμορφωμένο περιβάλλον χωρίς να ενοχλεί
ΑΝΘΡΩΠΟΙ ευγενικοί
ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ήπιες και με σεβασμό στη φύση και την κοινωνία της περιοχής
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ που το ζεις
ΓΕΥΣΕΙΣ αυθεντικές
ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ στον ορισμό της
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΖΗΣΑΜΕ ΣΤΟ ΕΝΑΓΡΟΝ

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, IOANNIS P
Ο/η Vasilis PAPADAKIS, Ιδιοκτήτης του Enagron Ecotourism Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2020

Καλημέρα Ioannis P κι ευχαριστούμε πολύ για τα θερμά σας λόγια! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά και ικανοποίηση για εμάς από αυτό που ακριβώς περιγράφετε! Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο χωριό μας! Η οικογένεια του Έναγρον σας στέλνει εγκάρδιους χαιρετισμούς και σας εύχεται καλό χειμώνα!

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν ηταν εκπληξη γιατί το εχουμε επισκευτεί και παλαιώτερα ,πρεπει όμως να αναφερθεί πως κάθε φορά και κάτι παραπάνω από αυτό που περιμένεις ανακαλύπτεις. Ησυχία ηρεμία , γεύσεις, φύση ,ανθρώπινη ζεστασιά αλλά και ασφάλεια κάτι που είναι απαραίτητο στη εποχή της πανδημίας που ζούμε ,και δεν το συναντάς παντού .Ευχαριστούμε ΕΝΑΓΡΟΝ.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, iondorikos
Ο/η Vasilis PAPADAKIS, Ιδιοκτήτης του Enagron Ecotourism Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2020

Καλημέρα σας κι ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Εμείς σας ευχαριστούμε που μας εμπιστεύεστε και μας προτιμάτε για τις διακοπές σας! Χαιρόμαστε πολύ που νιώθετε ηρεμία κι ανθρώπινη ζεστασιά μαζί μας αλλά και ασφάλεια την ιδιαίτερη αυτή περίοδο που διανύουμε. Είναι η μεγαλύτερη ικανοποίηση που μπορείτε να μας δώσετε! Εις το επανιδείν! Πολλούς χαιρετισμούς από την οικογένεια του Έναγρον

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Ενα μερος φτιαγμενο με μερακι,αγαπη και μοναδικη αισθητικη.Ενα μερος που σου επιβαλλει την ηρεμια του ορεινου τοπιου.
Υπεροχο φαγητο,αψογη εξυπηρετηση απο ανθρωπους που νοιαζονται για το παραμικρο.
Αρωμα εντονο απο Κρητη.Μοναδικο!
Εις το επανιδειν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, jeanjC2461BR
Ο/η Vasilis PAPADAKIS, Ιδιοκτήτης του Enagron Ecotourism Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Καλημέρα κι ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφά σας λόγια! Είναι μεγάλη μας χαρά όταν οι φιλοξενούμενοί μας φεύγουν με όμορφες εντυπώσεις κι ιδιαίτερα με αυτό το έντονο άρωμα από Κρήτη όπως αναφέρετε! Εις το επανιδείν λοιπόν! Η οικογένεια του Έναγρον σας στέλνει πολλούς χαιρετισμούς.

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Ιδανικό μέρος για απόδραση από την καθημερινοτητα. Έστω και για ένα Σαββατοκύριακο. Ήσυχο και με προσεγμένη αισθητική. Η θέα από την πισίνα είναι αποστομοτικη. Το φαγητό προσεγμένο και η εξυπηρέτηση άμεση και φιλική. Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, N5286OM_

Καλημέρα κι ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια όμορφη διαμονή στο χωριό μας και την ευκαιρία να αποδράσετε από την καθημερινότητα! Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά λοιπόν σε μια νέα σας απόδραση! Πολλούς θερμούς χαιρετισμούς από την οικογένεια του Έναγρον