Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2020

Δεν ηταν εκπληξη γιατί το εχουμε επισκευτεί και παλαιώτερα ,πρεπει όμως να αναφερθεί πως κάθε φορά και κάτι παραπάνω από αυτό που περιμένεις ανακαλύπτεις. Ησυχία ηρεμία , γεύσεις, φύση ,ανθρώπινη ζεστασιά αλλά και ασφάλεια κάτι που είναι απαραίτητο στη εποχή της πανδημίας που ζούμε ,και δεν το συναντάς παντού .Ευχαριστούμε ΕΝΑΓΡΟΝ.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, iondorikos
Ο/η Vasilis PAPADAKIS, Ιδιοκτήτης του Enagron Ecotourism Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Σεπτεμβρίου 2020

Καλημέρα σας κι ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια! Εμείς σας ευχαριστούμε που μας εμπιστεύεστε και μας προτιμάτε για τις διακοπές σας! Χαιρόμαστε πολύ που νιώθετε ηρεμία κι ανθρώπινη ζεστασιά μαζί μας αλλά και ασφάλεια την ιδιαίτερη αυτή περίοδο που διανύουμε. Είναι η μεγαλύτερη ικανοποίηση που μπορείτε να μας δώσετε! Εις το επανιδείν! Πολλούς χαιρετισμούς από την οικογένεια του Έναγρον

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Ενα μερος φτιαγμενο με μερακι,αγαπη και μοναδικη αισθητικη.Ενα μερος που σου επιβαλλει την ηρεμια του ορεινου τοπιου.
Υπεροχο φαγητο,αψογη εξυπηρετηση απο ανθρωπους που νοιαζονται για το παραμικρο.
Αρωμα εντονο απο Κρητη.Μοναδικο!
Εις το επανιδειν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, jeanjC2461BR
Ο/η Vasilis PAPADAKIS, Ιδιοκτήτης του Enagron Ecotourism Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Σεπτεμβρίου 2020

Καλημέρα κι ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφά σας λόγια! Είναι μεγάλη μας χαρά όταν οι φιλοξενούμενοί μας φεύγουν με όμορφες εντυπώσεις κι ιδιαίτερα με αυτό το έντονο άρωμα από Κρήτη όπως αναφέρετε! Εις το επανιδείν λοιπόν! Η οικογένεια του Έναγρον σας στέλνει πολλούς χαιρετισμούς.

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020

Ιδανικό μέρος για απόδραση από την καθημερινοτητα. Έστω και για ένα Σαββατοκύριακο. Ήσυχο και με προσεγμένη αισθητική. Η θέα από την πισίνα είναι αποστομοτικη. Το φαγητό προσεγμένο και η εξυπηρέτηση άμεση και φιλική. Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, N5286OM_

Καλημέρα κι ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας! Χαιρόμαστε πολύ που είχατε μια όμορφη διαμονή στο χωριό μας και την ευκαιρία να αποδράσετε από την καθημερινότητα! Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε ξανά λοιπόν σε μια νέα σας απόδραση! Πολλούς θερμούς χαιρετισμούς από την οικογένεια του Έναγρον

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ηταν η πρωτη φορα που επέλεξα ορεινό μέρος για καλοκαιρινές διακοπες και δε το μετάνιωσα καθολου! Η τοποθεσια ειναι υπέροχη και τα δωμάτια φανταστικά!
Το προσωπικό ηταν πολυ φιλικό και πρόθυμο να μας βοηθήσει σε οτι ζητήσαμε παρόλο τους περιορισμούς λόγω COVID-19!
Η πισινα ειναι μοναδική και ηταν το μέρος που περάσαμε το πιο μεγαλο μέρος της διαμονής μας εκει!
Το φαγητό επισης ωραιο και ιδιαίτερο αν και θα μπορούσε να ειχε λιγο πιο μεγαλη ποικιλία!
Θα το συνιστούσα σιγουρα σε φιλους να το επισκεφθούν!

Ευχαριστούμε, nikosf3
Ο/η Vasilis PAPADAKIS, Ιδιοκτήτης του Enagron Ecotourism Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2020

Καλημέρα Νίκο! Η πιο μεγάλη μας ικανοποίηση είναι όταν λαμβάνουμε τόσο όμορφά σχόλια! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχατε μια ευχάριστη διαμονή στο χωριό μας και αποκτήσατε όμορφες αναμνήσεις! Θα λάβουμε σοβαρά υπόψιν μας το σχόλιο όσον αφορά στην ποικιλία στο φαγητό. Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε στο μέλλον! Πολλούς χαιρετισμούς από την οικογένεια του Έναγρον

Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020

Άριστο φυσικό κρητικό τοπίο μακριά από τον "πολιτισμό". Εξαιρετική και φιλική εξυπηρέτηση. Ευγενές και εξυπηρετικό προσωπικό. Νοστιμότατο φαγητό. Ενδιαφέρουσες δραστηριότητες. Τίποτα το "δήθεν". Όλα τέλεια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 182giorgoss
Ο/η Vasilis PAPADAKIS, Ιδιοκτήτης του Enagron Ecotourism Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2020

Καλησπέρα Γιώργο! Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφά σας σχόλια! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε το χωριό μας, το κρητικό φαγητό, τις δραστηριότητες και πάνω απ' όλα τους ανθρώπους του Έναγρον και φύγατε με όμορφες αναμνήσεις! Ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε ξανά στο μέλλον! Πολλούς χαιρετισμούς από την οικογένεια του Έναγρον