Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο με το ποιο όμορφο ηλιοβασιλέμα που έχω δει..πολύ καθαρά δωμάτιο ευγενικο προσωπικό και μια φοβερή πισίνα στην κάτω πλευρά του ξενοδοχείου.οσο αφορά το φαγητό πλούσιο πρωινό και ο μπουφές μεσημέρι βράδυ απιστευτος.παρα πολλές επιλογές για όλα τα γούστα και φοβερές γεύσεις θαξανα πάω

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, tasostraxeiloss
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο ξενοδοχειο με την πιο ομορφη θεα.καθαρα δωματια πολυ καλο πρωινο και εξερετικο all in clousive μεσημερι βραδυ.πολυ ευγενικο προσωπικο δεν υπηρχε κατι να ζητησουμε και να μην το ειχαμε.ευχαριστουμε πολυ για το ομορφο τριημερο που περασαμε

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Tina D
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ενα υπεροχο ξενοδοχειο περασε πολυ ομορφα με τα παιδια αρκετες δραστηριορητες για τα μικρα.καθαρα δωματια με ωραια θεα πλουσιο πρωινο και παρα πολυ καλο μεσημεριανο και βραδυνο μπουφε.και του χρονου παλι εδω θα ειμαστε..

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Sajmir S
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

θα μου μεινουν αξεχαστες οι μερες που περασα με τον ερωτα της ζωης μου στο belvedere hotel στο μολιβο μυτιληνης.Το πρωι στο μπουφε οτι ζητουσαμε το ειχαμε.και το μεσημερι και το βραδυ μαζι με το ηλιοβασιλεμα.θα ξανα ερθουμε να ας περιμενετε

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Artur R
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φετος επισκεφτηκαμε με το αγορι μου το belvedere hotel μειναμε αφωνοι με το ποσο καθαρο ηταν το δωματιο αλλα κ κοινοχρηστοι χωροι ..τα βραδια μας ηταν ενας συνδιασμος απο υπεροχα νοστιμοτατα γευματα ,κοκτειλ και θεα τη θαλασσα και το καστρο ....
Υπεροχο,φιλικο και ευγενεστατο προσωπικο...
Ευχσριστουμε belvedere hotel ...

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Lena B