Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ομορφο ξενοδοχειο με την πιο ομορφη θεα.καθαρα δωματια πολυ καλο πρωινο και εξερετικο all in clousive μεσημερι βραδυ.πολυ ευγενικο προσωπικο δεν υπηρχε κατι να ζητησουμε και να μην το ειχαμε.ευχαριστουμε πολυ για το ομορφο τριημερο που περασαμε

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Tina D
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα υπεροχο ξενοδοχειο περασε πολυ ομορφα με τα παιδια αρκετες δραστηριορητες για τα μικρα.καθαρα δωματια με ωραια θεα πλουσιο πρωινο και παρα πολυ καλο μεσημεριανο και βραδυνο μπουφε.και του χρονου παλι εδω θα ειμαστε..

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Sajmir S
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

θα μου μεινουν αξεχαστες οι μερες που περασα με τον ερωτα της ζωης μου στο belvedere hotel στο μολιβο μυτιληνης.Το πρωι στο μπουφε οτι ζητουσαμε το ειχαμε.και το μεσημερι και το βραδυ μαζι με το ηλιοβασιλεμα.θα ξανα ερθουμε να ας περιμενετε

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Artur R
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φετος επισκεφτηκαμε με το αγορι μου το belvedere hotel μειναμε αφωνοι με το ποσο καθαρο ηταν το δωματιο αλλα κ κοινοχρηστοι χωροι ..τα βραδια μας ηταν ενας συνδιασμος απο υπεροχα νοστιμοτατα γευματα ,κοκτειλ και θεα τη θαλασσα και το καστρο ....
Υπεροχο,φιλικο και ευγενεστατο προσωπικο...
Ευχσριστουμε belvedere hotel ...

Διαμονή: Ιούλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Lena B
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο λόγος της επίσκεψης μου εκεί ήταν επαγγελματικός και έγινε στο εστιατόριο του ξενοδοχείου. Το αποτέλεσμα ήταν φανταστικό μιας και η θέα είναι επιβλητική.Το φαγητό εντυπωσιακό,τα γλυκά καταπληκτικά ,τα κοκτέιλ μοναδικά .Τα δωμάτια υπέροχα,το προσωπικο ευγενέστατο.Όλα ήταν άψογα από το φαγητό μέχρι τους ανθρώπους που οργάνωσαν όλο αυτό.

Διαμονή: Ιούνιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Μιχαέλα Χ