“Μακριά!”

Blue Fox
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα μια μέρα το μαγαζί με την οικογένεια μου και παραγγείλαμε μια βάφλα.Βάφλα δηλαδή σκέτο ψωμί ήταν ζητήσαμε για λίγο εξτρά σοκολάτα και ίσα που φαινόταν αυτό που πρόσθεσαν.Επίσης καθώς τρώγαμε είδαμε ένα ποντίκι να περπατάει απο πάνω μας.Και σαν να μην έφταναν αυτά έρχεται στο τέλος η σερβιτόρα και μας ρωτάει αν θέλουμε απόδειξη.Απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!

Ευχαριστούμε, Themis T
Ο/η Stratos K, Owner του Blue Fox, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2017

Στο γεγονός που περιγράφετε εσκεμμένα δεν αναφέρατε οτι καθισατε στην αυλή του καταστήματος, σε υπαίθριο χώρο δηλαδή, και το ποντίκι που λέτε κυκλοφορουσε στις στέγες των παρακείμενων καταστηματων, δηλαδή πανω απο το κεφάλι σας οπως αναφέρατε.
Ελάχιστη νοημοσύνη χρειάζεται για να καταλάβετε οτι δεν ευθύνεται το κατάστημά για τις γάτες, ποντικια, και οτιδήποτε άλλο περπαταει στις στέγες του χωριού.
Από αυτό και μόνο καταλαβαίνουμε το ύφος στο σχόλιο σας.

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2017

Για δύο Γλυκά και δύο νερά 15 ευρώ πρέπει να καταλάβει κανείς κάτι διαφορετικό στο μαγαζί. Δεν βρήκαμε κάτι να μας γοητέυσει

Ευχαριστούμε, Bdeves
Ο/η Stratos K, Manager του Blue Fox, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2017

Τα γλυκά του καταστήματος ξεκινάνε από 4 ως 7 ευρώ η πιο ακριβή επιλογή που προφανώς διαλέξατε.
2 chef παρασκευάζουν καθημερινα φρεσκα προϊόντα με τις καλύτερες και ακριβότερες πρώτες υλες του εμπορίου. ΣΗΜΕΊΩΣΗ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΣΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΜΕΊΓΜΑΤΑ ΖΑΖΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ καθώς και λιπαρές ουσίες οπως φοινικέλαια, μαργαρίνες για να μειώσουμε το κοστος παραγωγής.
Σχετικά με τις γεύσεις, είναι δοκιμασμένες και οι συνταγές καταρτισμένες από μεγαλους Έλληνες και Γάλλους pastry chefs.
Τελος, οι τιμές ειναι αναρτημένες και στην είσοδο αλλα και στους καταλόγους του καταστήματος και καθε πελάτης έχει την επιλογή να μας επισκεφθεί η όχι.
Δυστυχώς δεν μπορέσαμε να ικανοποιήσουμε τις γευστικές σας προτιμήσεις.Μας συγχωρείτε.

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Να κοβατε και καμια αποδειξη καλα θα ηταν... το τραγικο ηταν οτι μας ρωτησε αν θελουμε κιολας! κατα τα αλλα μια βαφλα που πηραμε δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο

Ευχαριστούμε, Orestis T
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πανακριβα γλυκα, δυο φορες πανω η τιμη τους, χωρις ποικιλια, χωρις να προσφερουν τιποτα το αξιολογο σε γευση.

Ευχαριστούμε, syngir
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2017

Μας το σύστησαν ως ένα από τα καλύτερα του Μολύβου. Είναι μέσα στην αγορά και όπως τα περισσότερα έχει υπέροχη θέα, όμως μόνο σε συγκεκριμένα τραπέζια. Οι τιμές τσιμπιμένες για αυτό που προσφέρει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, Metaladis

Blue Fox: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Blue Fox: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!