“Τίποτα το τρομέρό”

Blue Fox
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2017

Για δύο Γλυκά και δύο νερά 15 ευρώ πρέπει να καταλάβει κανείς κάτι διαφορετικό στο μαγαζί. Δεν βρήκαμε κάτι να μας γοητέυσει

Ευχαριστούμε, Bdeves
Ο/η Stratos K, Manager του Blue Fox, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 25 Αυγούστου 2017

Τα γλυκά του καταστήματος ξεκινάνε από 4 ως 7 ευρώ η πιο ακριβή επιλογή που προφανώς διαλέξατε.
2 chef παρασκευάζουν καθημερινα φρεσκα προϊόντα με τις καλύτερες και ακριβότερες πρώτες υλες του εμπορίου. ΣΗΜΕΊΩΣΗ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΣΚΟΝΕΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑ ΜΕΊΓΜΑΤΑ ΖΑΖΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ καθώς και λιπαρές ουσίες οπως φοινικέλαια, μαργαρίνες για να μειώσουμε το κοστος παραγωγής.
Σχετικά με τις γεύσεις, είναι δοκιμασμένες και οι συνταγές καταρτισμένες από μεγαλους Έλληνες και Γάλλους pastry chefs.
Τελος, οι τιμές ειναι αναρτημένες και στην είσοδο αλλα και στους καταλόγους του καταστήματος και καθε πελάτης έχει την επιλογή να μας επισκεφθεί η όχι.
Δυστυχώς δεν μπορέσαμε να ικανοποιήσουμε τις γευστικές σας προτιμήσεις.Μας συγχωρείτε.

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Να κοβατε και καμια αποδειξη καλα θα ηταν... το τραγικο ηταν οτι μας ρωτησε αν θελουμε κιολας! κατα τα αλλα μια βαφλα που πηραμε δεν ηταν και τιποτα το ιδιαιτερο

Ευχαριστούμε, Orestis T
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πανακριβα γλυκα, δυο φορες πανω η τιμη τους, χωρις ποικιλια, χωρις να προσφερουν τιποτα το αξιολογο σε γευση.

Ευχαριστούμε, kostas s
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2017

Μας το σύστησαν ως ένα από τα καλύτερα του Μολύβου. Είναι μέσα στην αγορά και όπως τα περισσότερα έχει υπέροχη θέα, όμως μόνο σε συγκεκριμένα τραπέζια. Οι τιμές τσιμπιμένες για αυτό που προσφέρει.

1  Ευχαριστούμε, Metaladis
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2016

Φανταστικη βαφλα για επιδορπιο. Ζητήσαμε με πραλινα και μια μπαλα παγωτο και μας εβαλαν τρεις! Πολυ ωραια θεα απο το μπαλκονακι αλλα και πολυ δροσερος ο εσωτερικος χωρος!

Ευχαριστούμε, Eleftheria C

Blue Fox: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μήθυμνα, Λέσβος

Blue Fox: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!