“Ουτε κρύο, ουτε ζέστη”

The Octapus
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα αξιοπρεπές εστιατόριο δίπλα στη θάλασσα στο γραφικό λιμανάκι του Μόλυβου. Ευγενικό κ εξυπηρετικό προσωπικό, ικανοποιητικές μερίδες αλλα μέχρι εκεί, τίποτα το ιδιαίτερο. Τιμές λιγο τσιμπημένες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, jimmis
Ο/η Octapus R, Ιδιοκτήτης του The Octapus, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Αυγούστου 2018

Ευχαριστουμε πολύ για την κριτική που κάνετε για την επιχείρηση μας. Η αλήθεια είναι ότι ίσως είναι μία από τις καλύτερες κριτικές που μας έχουν κάνει (αξιοπρεπές εστιατόριο, ευγενικό κι εξυπηρετικο προσωπικο, ικανοποιητικες μερίδες) θα θέλαμε όμως να μας πείτε και εννοούμε να μας το πείτε με το στόμα τι ακριβώς δεν σας ικανοποίησε στο εστιατόριο μας και όχι να το αναρτησετε στο Internet. Οι παρατηρήσεις των πελατών μας είναι για εμάς χρήσιμο εργαλείο για να γινόμαστε καλύτεροι. Ποτε δεν ισχυριστήκαμε ότι είμαστε κάτι το ιδιαίτερο... Ίσως η μόνη ιδιαιτερότητα που έχουμε είναι ότι είμαστε ένα αξιοπρεπές εστιατόριο.
Και πάλι ευχαριστούμε για την κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018

Πραγματικά η ονομασία του εστιατορίου περιγραφει απόλυτα το πεντανόστιμο λιαστό χταπόδι που σας προσφέρει μέσα σε ένα ειδυλλιακό περιβάλλον .
Οι μεζέδες και τα ψαρια της ημέρας πράγματι φρέσκα και αν είναι ιχθυοτροφείου το λένε.
Οι τιμές λογικές και οι μερίδες πολύ καλές,.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitris K
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2018

Ότι σερβίρεται στο μαγαζί είναι αυθεντικό, ψημένο/μαγειρεμένο άψογα και φρέσκο. Το προσωπικό είναι ευγενικό και ο ιδιοκτήτης με μεράκι. Τα ψάρια μυρίζουν θάλασσα, οι ποσότητες μεγάλες και οι τιμές παραπάνω από λογικές. Πραγματικά μια εμπειρία που μπορείς να απολαύσεις.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, PopiKou
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουνίου 2018

το μαγαζι βρισκεται στο λιμανακι του μολυβου,ακριτικο λιμανι και ρομαντικο για ζευγαρια
το φαγητο πολυ καλο , μη ξεχασετε να παραγγειλετε χταποδι καλαμαρακια και ουζο για παρεα
ουζο-χταποδι-θαλασσα
καλυτερος συνδιασμος για ενα ελληνικο καλοκαιρι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, GreekTravelGOD
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα όμορφο μέρος , μια πανέμορφη τοποθεσια . Τρως τα πάντα και εχεις τη θάλασσα κάτω στα πόδια σ .. Το φαγητό είναι άψογο , γευστικότατο και ως παρεα έξι ανδρών δοκιμάσαμε ουκ ολιγα πιάτα .. αξίζει πραγματικά να επισκεφθείτε (γενικά τον Μολυβο) και να δοκιμάσετε ! Άψογα ψαρικά !! Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση , αν και γεμάτο το μαγαζί !τιμή τσιμπημένη , 20+ κάτι το άτομο αλλά αξίζει !

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, Laz1926

The Octapus: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μήθυμνα, Λέσβος

The Octapus: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!