FindHotel
CheapTickets
Trip.com
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ησυχο, οικογενειακό ξενοδοχείο δίπλα στην θάλασσα, με φιλικό κ εξυπηρετικό προσωπικό. Όμορφο, καθαρο δωμάτιο με μαλακό στρώμα. Τηρεί όλα τα πρωτόκολλα σχετικά με τον covid-19. Θα το ξαναπροτιμησουμε!!!

Ευχαριστούμε, olgaaH6551UU
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε για τις οικογενειακές μας διακοπές το ξενοδοχείο βρίσκεται σε ένα όμορφο και καθαρό περιβάλλον
Το προσωπικό και οι ιδιοκτήτες πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί σίγουρα θα το επισκεφτούμε ξανά.σας ευχαριστούμε πολύ από καρδιας

Ευχαριστούμε, T9710RImariam
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Εξαιρετική φιλοξενία με πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό.Ανα πάσα στιγμή οι άνθρωποι του ξενοδοχείου είναι διαθέσιμοι να σου δώσουν κατευθύνσεις όχι μόνο για το ξενοδοχείο αλλά και για την περιήγηση στην πόλη των Χανίων.Τα δωμάτια ειναι άνετα και καθαρά,με όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό για μια όμορφη διαμονή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 461billv
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2019

Το προσωπικό είναι υπέροχο. (Αλεξανδρα και Φωτεινη). Το δωμάτιο άνετο με όλες τις παροχές. Το κρεβατο πολυ αναπαυτικο. Καθαρο δωματιο.Το πρωινό καταπληκτικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!! Θα τα πουλρ παλο του χρόνου!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, xristina v
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση!Ο ιδιοκτήτης όσο κ τα κορίτσια πολύ φιλικά να μας βοηθήσουν να μας δώσουν πληροφορίες για τη πόλη!Το δωματιο καθαρό κ καταπληκτικό πρωινό!Αμα ξανά επισκεφτούμε τα Χανια θα ξαναπηγαίναμε κ πάλι στο Alkion !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, paraskevasrizos