“Ταβερνάκι σουρεάλ”
Κριτική για: Ταβερνάκι η Αλύπα

Ταβερνάκι η Αλύπα
Περιγραφή: Μια μικρή και φιλόξενη ταβέρνα δίπλα στη θάλασσα... το μέρος παραμένει το ίδιο όπως και η αγάπη μας για εσάς που μας προτιμάτε.. Σας ευχαριστούμε!
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο ταβερνάκι πάνω στη θάλασσα. Το σερβις αργό, ίσως λόγω Σαββάτου. Το φαγητό τίμιο. Η μπυρα κρύα. Θα ξανακαθομασταν με χαρά μιας και τρως καλά με απιστευτη θέα. Έχει άπειρες μύγες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, vickyp617

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

.. η οποία είναι όντως εξαιρετική αλλά δεν αρκεί. Ίσως φταίμε κι εμείς διότι δεν παραγγείλαμε ψάρι αλλά καλαμάκια χοιρινά τα οποία οριακά μύριζαν. Η τυροκαυτερή ήταν έτοιμη γνωστής εταιρείας και οι πατάτες παγωμένες. Το service σου έδινε την αίσθηση ότι σου κάνει μεγάλη χάρη που σε σερβίρει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
6  Ευχαριστούμε, Maryannpatt
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το μέρος υπερέχει απτις φωτογραφίες! Ένας πραγματικός παράδεισος! Ηρεμία κ γαλήνη! Το ταβερνάκι αψογο! Φρέσκο καλοψημένο ψάρι στα καρβουνα κ γαρίδες σαγανάκι πλούσια μερίδα. Λογικές τιμές κ χειροποίητη γαλατοπιτα κέρασμα! Τι άλλο καλύτερο;;

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, eirini p
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό, οικονομικό και η τοποθεσία τρομερή!
Το service ευγενέστατο και εξυπηρετικότατο παρόλο
Που είχε πολύ κόσμο και ήταν 1 άτομο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, mgounari
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεύτερη φορά στην συγκεκριμένη ψαροταβέρνα.Τα ψάρια πολύ ακριβότερα από ότι ήταν πριν δύο χρόνια,κακοσυντηρημενα,όχι σε πάγο αλλά μέσα στο ψυγείο σκεπασμένα με μια βρεγμένη πετσέτα.Σιγουρα ισχύει η Ελληνική λογική της εκμετάλλευσης του πελάτη.Οταν έχει δουλειά το μαγαζί ότι και να πουλήσεις θα το φάνε.
Λυπάμαι πολύ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, barbuni

Ταβερνάκι η Αλύπα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πύργος Διρού, Περιοχή Λακωνίας
Κοκκάλα, Περιοχή Λακωνίας

Γερολιμένας, Περιοχή Λακωνίας
Πόρτο Κάγιο, Περιοχή Λακωνίας

Ταβερνάκι η Αλύπα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!