eDreams
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε μία καταπληκτική τοποθεσία. Μόνο αυτό στα θετικά!
Δωμάτια ,καθαριότητα, προσωπικό απαράδεκτα. Και περισσότερο απαράδεκτος από όλους ο ιδιοκτήτης!
Ένα ξενοδοχείο τόσο βρώμικο και κακοσυντηριμένο δεν έχω ξαναδεί.
Οι φωτογραφίες στο side του ξενοδοχείου ,δεν έχουν καμμία σχέση με την πραγματικότητα. Το parking είναι στο δρόμο. Η ρεσεψιόν μυρίζει από τα φαγητά!
Καλώς ήρθατε στο aegila boutique hotel!
Ha ha ha

2  Ευχαριστούμε, despoinaa792
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μπαίνεις στη ρεσεψιόν μέσα και μυρίζει τηγανίλα! Το ξενοδοχείο κακοσυντηρημένο! Μπαίνεις στο δωμάτιο, το πάτωμα είναι γεμάτο λεκέδες και λαδιές μάλλον από κακή επιλογή πέτρας, ασφουγγάριστο! Μπαλκόνι ασκούπιστο, με συσκευασία παγωτού από άλλους, ο εξαερισμός της κουζίνας έβγαινε στο μπαλκόνι μας και στην αρχή το αρνήθηκαν, σε δεύτερο χρόνο γιατί μας κοροηδεύανε το παραδεχτήκανε! Πήγαμε στον υπεύθυνο, τον «θείο» της οικογένειας που το έχει και η απάντησή του όταν ήταν «Αν δε σας αρέσει φύγετε! Είστε προκατελλημένοι!». Τον καλέσαμε να το δει μαζί μας(έφτιαχνε καφέδες) και μας είπε ότι οι καφέδες ήταν πιο σημαντικοί αυτή τη στιγμή! Θα τους δίναμε 450€ εντομεταξύ αν μέναμε! Σε μια προσπάθεια για αντίλογο, μας έκαναν παρατήρηση που κάναμε check in στις 5 αντί για 3, ενώ υπήρχε φωτιά στη Μάνη και είχαν κλείσει οι δρόμοι ΚΑΙ είχαμε ενημερώσει! Πήραμε την προκαταβολή 50% που δώσαμε και φύγαμε χωρίς καν να μας χαιρετήσουνε.

2  Ευχαριστούμε, GrandTour406689
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Μακράν ότι χειρότερο.Είχαμε κλείσει τη σουίτα με το υδρομασάζ.Με το που μπήκαμε στο δωμάτιο είχε ακαθαρσίες στη τουαλέτα,βρώμικος υδρομασάζ,απαίσιο πρωινό.γενικα πολύ απαράδεκτο.Κ αντι να πούνε ένα συγνώμη τα λόγια του ιδιοκτήτη ήταν «όχι κυρία μου δεν ήταν ακαθαρσίες αλλά χώμα,καθώς επίσης και ότι εμείς δεν θελουμε εκτιμητές δωματίων καθώς ξέρουμε τι παρέχουμε».Και να σημειωθεί ότι το κλιματιστικό όλο το βράδυ έκανε θόρυβο κ δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε.Αντι για 4 μέρες κάτσαμε μετά βίας ένα βράδυ αναγκαστικά.

1  Ευχαριστούμε, Vera H
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική τοποθεσία ολοκαθαρη θαλασα. Ευγενεστατοι ρεσεψιονιστ. Ολοκαθαροι χώροι και πολύ προσεγμένος ο χώρος εντός και εκτός ξενοδοχείου. Και το κρυμμένο μυστικό η πιτσαρία με τις ιταλικές ζύμες και η τέλεια κουζίνα που απογειώνει τις γεύσεις τις ο εξαίρετος Σεφ. ΦΟΒΕΡΉ ΕΜΠΕΙΡΊΑ ΣΥΝΙΣΤΑΤΑΙ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, GoPlaces826368
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2019

Απιστευτη και μοναδικη θεα απο ολους τους χωρους! Πεντακαθαρα δωματια, και δροσερα.
Το προσωπικο και ο ιδιοκτητης ο κυριος Παναγιωτης αψογα συνεργασιμη σε καθε λογικη επιθυμια. Το πρωινο ειναι υπερπληρες καθως καλυπτει ολες της επιλογες. Το εστιατοριο εξαιρετικο και ολες οι γευσεις πολυ καλες. Σιγουρα ειναι ενας χωρος που αξιζει τα λεφτα που δινεις. Σας το συνηστω ανεπιφυλαχτα. Θα ξαναπαω οποσδηποτε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Loukas K
Ο/η AegilaBoutiqueHotel, Ιδιοκτήτης του Aegila Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2019

Αγαπητέ Λουκά σε ευχαριστούμε από καρδιάς για τα καλά σου σχόλια. Σου ευχόμαστε τα καλύτερα και ανυπομονούμε να σε ξαναφιλοξενήσουμε.
Με εκτίμηση
Aegila Team